Termální lázně

Kdo by si rád nezarelaxoval v teplé termální vodě. Tuto kulturu znali již staří Římané a dopřát si ji můžete i vy. Především na Slovensku a Maďarsku se nachází mnoho moderních termálních areálů nabízejících nejen odpočinek, ale i spoustu atrakcí pro malé i velké. Dopřejte si jednodenní relax v termální vodě, která má mnoho prokazatelně léčivých účinků.

Termální lázně Sárvár - Bontour

Termální lázně Sárvár – celodenní koupání

Nejlepší možná relaxace - celodenní koupání v termálních lázní Sárvár. Tyto lázně disponují moderními bazény, jejichž zásaditá voda má prokazatelné léčivé účinky.
So 13. 4. 2019 (od 530 Kč)
Podrobné informace a objednání
Termální lázně Gyor - Bontour

Győr – termální lázně

Úlevu pro tělo i duši vám poskytne návštěva v maďarských termálních lázních Győr. Pro zájemce bude k dispozici prohlídka blízkého města.
Čt 18. 4. 2019 (400 Kč)
Další termín: 1.5.
Podrobné informace a objednání
Bontour - Termální lázně Mosonmagyarovar

Termální lázně Mosonmagyárovár

Vydejte se s námi za odpočinkem a relaxací do termálních lázní Mosonmagyárovár. V blízkém centru města bude možné nakoupit místní speciality.
Čt 18. 4. 2019 (390 Kč)
Další termín: 1.5.
Podrobné informace a objednání
Termální lázně Dunajská Streda - Bontour

Termální lázně Dunajská Streda

Dopřejte si příjemný den v Termálním parku Dunajská Streda. Tyto oblíbené slovenské lázně jsou vyhledávaným místem relaxace, zábavy, adrenalinu i léčivých účinků mineralizované vody.
Pá 19. 4. 2019 (390 Kč)
Podrobné informace a objednání
Velký Meder - Bontour

Termální lázně Velký Meder

Termální park Veľký Meder je moderní rekreační komplex nácházející se v rozlehlém lesoparku. Celkem 9 bazénů nabízí relaxaci, odpočinek i zábavu pro celou rodinu.
Pá 19. 4. 2019 (420 Kč)
Podrobné informace a objednání
Termální lázně
3.5 (70%) 2 votes