Termální lázně

Kdo by si rád nezarelaxoval v teplé termální vodě. Tuto kulturu znali již staří Římané a dopřát si ji můžete i vy. Především na Slovensku a Maďarsku se nachází mnoho moderních termálních areálů nabízejících nejen odpočinek, ale i spoustu atrakcí pro malé i velké. Dopřejte si jednodenní relax v termální vodě, která má mnoho prokazatelně léčivých účinků.

Podhájska - Bontour

Termální lázně Podhájska

Báječná a navíc léčivá relaxace ve slovenských termálních lázních Podhájska. Složení vody se podobá Mrtvému moři a bylo pozorováno mnoho jejích blahodárných účinků.
So 7. 3. 2020 (od 540 Kč)
Termální lázně Dunajská Streda - Bontour

Termální lázně Dunajská Streda

Dopřejte si příjemný den v Termálním parku Dunajská Streda. Tyto slovenské lázně jsou vyhledávaným místem relaxace, zábavy, adrenalinu i léčivých účinků.
Ne 8. 3. 2020 (390 Kč)
Další termín: 10.4. 
Velký Meder - Bontour

Termální lázně Velký Meder

Termální park Veľký Meder je moderní rekreační komplex nácházející se v rozlehlém lesoparku. Celkem 9 bazénů nabízí relaxaci, odpočinek i zábavu.
Ne 8. 3. 2020 (420 Kč)
Další termín: 10.4. 
Győr - termální lázně

Győr – termální lázně

Úlevu pro tělo i duši vám přinese návštěva v termálních lázních Győr. Pro zájemce k dispozici prohlídka centra města s průvodcem.
Ne 12. 4. 2020 (400 Kč)
Další termín: 1.5.
Bontour - Termální lázně Mosonmagyarovar

Termální lázně Mosonmagyárovár

Výlet za odpočinkem a relaxací do maďarských termálních lázní Mosonmagyárovár s léčivými účinky. V blízkém centru města je možnost nakoupit nějaké ty místní speciality.
Ne 12. 4. 2020 (390 Kč)