Termální lázně

Kdo by si rád nezarelaxoval v teplé termální vodě. Tuto kulturu znali již staří Římané a dopřát si ji můžete i vy. Především na Slovensku a Maďarsku se nachází mnoho moderních termálních areálů nabízejících nejen odpočinek, ale i spoustu atrakcí pro malé i velké. Dopřejte si jednodenní relax v termální vodě, která má mnoho prokazatelně léčivých účinků.

Termální lázně Dunajská Streda - Bontour

Termální lázně Dunajská Streda

Dopřejte si příjemný den ve slovenském Termálním parku Dunajská Streda. Tyto lázně jsou vyhledávaným místem relaxace, zábavy, adrenalinu i léčivých účinků mineralizované termální vody.
Ne 6. 9. 2020 (390 Kč)
Velký Meder - Bontour

Termální lázně Velký Meder

Termální park Veľký Meder je moderní rekreační komplex nácházející se v rozlehlém lesoparku. Devět bazénů zde nabízí relaxaci, odpočinek i zábavu pro celou rodinu.
Ne 6. 9. 2020 (420 Kč)
Győr – termální lázně

Győr – termální lázně

Úlevu pro tělo i duši vám přinese návštěva v maďarských termálních lázních Győr. Pro zájemce je k dispozici prohlídka blízkého centra města s průvodcem.
Po 28. 9. 2020 (400 Kč)
Bontour - Termální lázně Mosonmagyarovar

Termální lázně Mosonmagyárovár

Výlet za odpočinkem a relaxací do termálních lázní Mosonmagyárovár s léčivými účinky. V blízkém centru města je možnost nakoupit místní speciality. Vzhůru do lázní!
Po 28. 9. 2020 (390 Kč)