Přírodní krásy Rakouska

Divoká příroda obklopená horskými vrcholky, pouze kousek od našich hranic. Dopřejte si s námi jednodenní výlet za přírodními krásami našich jižních rakouských sousedů. Budete se vracet nabiti energií horských velikánů a hlubokých lesů.

Romantika alpských jezer - Bontour

Romantika alpských jezer

Nádherná údolí, romantická městečka a průzračná jezera, ve kterých se zrcadlí vrcholy horských masivů. Návštěva jednoho z nejkrásnějších koutů Rakouska.
So 16. 5. 2020 (od 930 Kč)
Další termín: 6.6.
Hora Erzberg - Bontour

Hora zážitků Erzberg ve Štýrsku

Prozkoumáme jedno z nejbohatších evropských nalezišť rudy a projedeme se hornickým vláčkem. Podíváme se rovněž k nádhernému horskému jezeru Leopoldsteinersee s křišťálově čistou vodou.
So 16. 5. 2020 (990 Kč)
Semmeringská dráha - Bontour

Lanovky a železnice kouzelných hor v Semmeringu a Dunajská vyhlídková věž

Semmeringská dráha je ukázkou harmonické souhry alpské krajiny a elegance stavitelského umění. Navštívíme rovněž 252m vysokou vyhlídkovou věž, která je jedním ze symbolů Vídně.
Ne 24. 5. 2020 (od 700 Kč)
Plavba lodí údolím Dunaje (soutěska Wachau) - Bontour

Plavba lodí údolím Dunaje a soutěska Wachau

Prohlédneme si jedno z nejmalebnějších údolí Evropy z výletní lodi plující po hladině Dunaje. Zavítáme rovněž do historického městečka Krems.
So 30. 5. 2020 (od 880 Kč) 
Další termín: 14.6.
Otscher - Bontour

Vodopády a soutěsky Ötscheru

Soutěska Ötscher je nedotčená krajina vodopádů, soutěsek, a alpské květeny - jedná se o středně náročnou turistickou trasu. Navštívíme i poutní místo Mariazell.
Ne 7. 6. 2020 (od 710 Kč)
Medvědí soutěska - Bontour

Medvědí soutěska – po dřevěných žebřících a lávkách

Výlet úchvatnou Medvědí soutěskou, kde budete putovat po dřevěných žebřících a lávkách. Čeká na vás překrásné údolíčko Štýrska, kaňon, vodápady a mnohé další.
So 20. 6. 2020 (od 720 Kč)