Reference

Woman

„Dobrý večer, paní Pořísková. Všem se zájezd líbil, a také musím pochválit perfektní výklad. Věřím, že se ještě někdy uskuteční vícedenní poznávací zájezd po naší zemi nebo Slovensku. Jsme všichni moc rádi, že máme takovou CK, která se umí o lidi postarat. Ještě jednou děkuji za nás „Letoňáky“ a těším se na další zájezdy, které pořádáte.
Zdena Kohoutková, 15. 6. 2022

Woman

„Dobrý den paní Pořísková, děkujeme za krásný zájezd údolím Wachau, bylo to úžasné, nádhera, výborná průvodkyně, byly jsme moc spokojeni a máme pěkné zážitky.
Miluše Mátlová, 19. 5. 2022

Woman

„Díky moc za včerejší vydařený výlet do Vídně, bylo to bezva a i trhy byly, jak je známe z doby před covidem..;-)
Erika Hanáková, 16. 4. 2022

Woman

„Dobrý den, paní Pořísková, chtěla bych Vám jménem celé rodiny poděkovat za krásný zájezd, který předčil naše očekávání. Obzvlášť bych chtěla ocenit vysoce profesionální přístup paní průvodkyně.”
Monika Marvanová, 3. 11. 2021

Woman

„Dobrý den, chci velmi pozitivně hodnotit výlet do Rakouska, včetně paní průvodkyně. Byli jsme moc spokojeni a rádi bychom se přihlásili na vánoční trhy na Kuksu. Děkuji a pěkný den.”
Zemánková, 1. 11. 2021

„V pátek 29.11. jednodenní zájezd – Primark + Vídeň vánoční trhy. Chci tímto poděkovat paní delegátce Květušce, která je úžasná dáma s hloubkovou studnicí znalostí o historii Vídně, kterou zbožňuji. Chci tímto moc poděkovat za úžasný páteční zážitek. Děkuji moc, nádherná a krásná Vídeň.”
Božena Matonoha, 1. 12. 2019

Pavla2

„S touto CK jsem byla již na několika jednodenních zájezdech a vždy vše proběhlo naprosto v pořádku. Ceny zájezdů jsou mezi konkurencí jedny z nejlevnějších. Určitě se budeme těšit na další vydařené výlety. 🙂 CK doporučuji.”
Pavla Horynová, 18. 10. 2018

„Musím moc poděkovat za skvělý výlet k moři, jela jsem s 2,5 letou dcerou dost jsem se té cesty bála, ale řidiči naprosto perfektní, milý, ochotný vtipní perfektně zorganizované, a paní majitelka taky velice milá hrozně ochotná vše super vysvětí, cesta proběhla naprosto parádně, aji se často zastavovalo, hodně jsem se bála klimatizace aby v noci nebylazimaa dcera mi nenachladla a i tahle obava byla zbytečné, protože od nikud nic nefoukalo a chladilo to strašně příjemně nebyal ani zima ani vedro:) tohle byl náš první výlet s Vámi a rozhodně nebyl poslední, takže Vám moc děujeme za super zážitek a ať přemýšlím jak přemýšlím nenašla jsem jediný nedostatek nebo jediné mínus vše naprosto dokonalé, velké díky:)”
Denisa Netíková, 29. 7. 2018

„S Bontourem jsem byla asi 4 x. Zájezd byl dobrý.”
Jana Nováková, 7. 5. 2018

„Zájezd dne 1.5. se nám moc líbil, krásné počasí, navštívené zámky a místa velmi zajímavá, tématicky i žánrově různorodá.”
Anna Krátká, 6. 5. 2018