Muzikály a divadlo

Muzikály jsou v České republice fenoménem a již mnoho let se těší velké popularitě. Chcete se vypravit na muzikál z Brna? S námi to není problém. Na našem jednodenním výletě navštívíte vybraný muzikál a ještě si užijete pár hodin v našem hlavním městě!

Muzikál Voda (a krev) nad vodou - Bontour

Muzikál Voda (a krev) nad vodou

Vždy musí existovat nějaká „voda“, co nás drží v těžkých chvílích nad vodou. A nejkrásnější ze všeho je, když nás nad vodou drží láska…
Ne 18. 10. 2020 (450 Kč)
Muzikál The Addams Family - Bontour

Muzikál The Addams Family

Addamsova rodina je muzikál, který baví malé i velké. Toto představení se skvělou hudbou a inteligentním humorem, plným satirické nadsázky, si rozhodně nenechte ujít.
Ne 18. 10. 2020 (450 Kč)
Ples upírů - Bontour

Muzikál Ples upírů

Světový muzikálový upíří hit autorské dvojice Michael Kunze a Jim Steinman. Uvádějí Dr. František Janeček a Filip Janeček ve spolupráci s VBW International GmbH.
Ne 1. 11. 2020 (450 Kč)
Muzikál Kvítek - Bontour

Muzikál Kvítek mandragory

Divadlo Broadway úvádí původní český muzikál Kvítek mandragory. Jedná se o zpěvavou kriminální komedii o ukradeném diamantu s největšími hity popové legendy Heleny Vondráčkové.
Ne 1. 11. 2020 (450 Kč)
Muzikál Tarzan

Muzikál Tarzan

Nenechte si ujít muzikál, který vás vezme na nezapomenutelnou cestu džunglí. Slavný příběh mladého muže, který hledá své kořeny a najde lásku svého života.
Ne 1. 11. 2020 (450 Kč)