Poznejte krásy naší vlasti

Naši nádhernou vlast jistě stojí za to poznávat. Jen málokde na světě můžete shlédnout tolik historických pamětihodností, tak nádherné hrady a zámky, které vás vyzývají snít o dobách dávno minulých. Díky našim jednodenním výletům však nikoli zapomenutých. Nejen zahraniční destinace jsou atraktivní, i v České republice se jistě najdou krásná místa, která jste ještě nenavštívili.

Peklo čertovina - Bontour

Z pohádky do pohádky – pohádkové Peklo Čertovina a návštěva pohádkové vesničky

Vypravíme se za čerty do unikátního podzemního Pekla Čertovina. V pohádkové vesničce si prohlédneme domečky dobře známých postav z pohádek, například chaloupku Karkulky.
Ne 9. 8. 2020 (od 350 Kč)
Nové Město nad Metují - Bontour

Nové Město nad Metují, Adršpašské skály

Výlet vhodný pro otřelé turisty, obdivovatele architektury i nenapravitelné romantiky. Prohlédneme si moderní zámek, a poté se vydáme prozkoumat jedinečné skalní město Adršpach.
So 15. 8. 2020 (od 560 Kč)
Zámek Zbiroh - Bontour

Hrady Žebrák a Točník, zámek Zbiroh – hradní okruh

Nejprve navštívíme hrady Žebrák a Točník. Potom se vydáme na zámek Zbiroh. Tam prozkoumáme prastarou hradní kapli i tajemné a magické podzemní kobky.
Ne 16. 8. 2020 (od 630 Kč)
Papouščí ZOO Bošovice, zřícenina hradu Děvičky, zámek Mikulov

Papouščí ZOO Bošovice, zřícenina hradu Děvičky, zámek Mikulov

Návštěva jediné papouščí ZOO v Evropě slibuje nevšední zážitek. Zavítáme i na zříceninu gotického hradu Děvičky a prohlédneme si nádherný zámek v Mikulově.
Ne 16. 8. 2020 (od 290 Kč)
Bontour - Konopiště

Konopiště, Český Šternberk a Sázava

Navštívíme Konopiště, zámek arcivévody Františka Ferdinanda.  Poté si prohlédneme hrad Český Šternberk a místo, kde svatý Prokop oral s čertem - klášter Sázava.
So 22 8. 2020 (od 500 Kč)
Zámek Boskovice, hrad Svojanov, hrad Pernštejn

Zámek Boskovice, hrad Svojanov, hrad Pernštejn

Nádherný zámek v empírovém stylu nás čeká v Boskovicích. Hrad Svojanov je jedním z nejstarších hradů Česka. Hrad Pernštejn zase jedním z nejzachovalejších.
Ne 23. 8. 2020 (od 260 Kč) 
Bečov nad Teplou - Bontour

Západní Čechy

Pětidenní výlet za krásami Západních Čech. Navštívíme spoustu zajímavých míst. Podíváme se i do německého Řezna a projedeme se Křišťálovou lodí po Dunaji.
St–Ne 26.–30. 8. 2020 (6 450 Kč)
Karlova Studánka - Bontour

Vrbno pod Pradědem – exkurze ve sklárně, jeskyně Na Pomezí, Karlova Studánka

Ve Vrbně pod Pradědem si prohlédneme tradiční výrobu skla, budeme obdivovat krápníky v jeskyních Na Pomezí a podíváme se i do Karlovy Studánky.
Ne 30. 8. 2020 (od 540 Kč)
Za krásami Prahy - Bontour

Za krásami Prahy

Naše stověžatá metropole je pravým turistickým rájem. Nabízí nepřeberné množství fascinujících památek. Vydejte se s námi na pěší okruh s průvodcem a výkladem.
Ne 6. 9. 2020 (od 490 Kč)
ZOO Praha - Bontour

Praha s návštěvou ZOO v Tróji

V pražské ZOO si užijí malí i velcí, pro každého se něco najde. V tomto termínu jedeme pouze do ZOO, bez prohlídky Prahy.
Ne 6. 9. 2020 (od 450 Kč)
Modrotisk Danzinger, zámek Kunštát, jeskyně Rudka

Modrotisk Danzinger, zámek Kunštát, jeskyně Rudka

Navštívíme jednu z mála dochovaných původních dílen modrotisku na světě. Podíváme se i na zámek Kunštát a do jeskyně Blanických rytířů v Rudce.
So 12. 9. 2020 (od 240 Kč) 
Tovačov - Bontour

Tovačov, Chropyně, Prostějov

Navštívíme renesanční zámek Tovačov a zámek Chropyně, známý legendou o králi Ječmínkovi. Prohlédneme si památky historického Prostějova i muzeum věnované bitvě u Slavkova.
Ne 20. 9. 2020 (od 330 Kč)
Pasov - Bontour

Krásy Šumavy s výlety do Bavorska

Pětidenní výlet za krásami Šumavy. Navštívíte spoustu krásných a zajímavých míst. Podíváte se i do Bavorska a projedete se Křišťálovou lodí po Dunaji.
St–Ne 23.–27. 9. 2020 (5 590 Kč)
Karlštejn - Bontour

Karlštejn – Malá Amerika

Prohlédneme si královský Karlštejn, nejvýznamnější hrad české historie. Podíváme se i do Svatého jana pod Skalou a do okolí vápencového lomu Velká Amerika.
Ne 27. 9. 2020 (od 600 Kč)