Poznejte krásy naší vlasti

Naši nádhernou vlast jistě stojí za to poznávat. Jen málokde na světě můžete shlédnout tolik historických pamětihodností, tak nádherné hrady a zámky, které vás vyzývají snít o dobách dávno minulých. Díky našim jednodenním výletům však nikoli zapomenutých. Nejen zahraniční destinace jsou atraktivní, i v České republice se jistě najdou krásná místa, která jste ještě nenavštívili.

Karlštejn - Bontour

Hrad Karlštejn a zámek Zbiroh

Výlet za naší slavnou historií. Poznejte s námi nejvýznamnější hrad české historie - královský Karlštejn. Poté se vydáme za templáři na zámek Zbiroh.
So 13. 6. 2020 (od 600 Kč)
Hřebčín Napajedla - Bontour

Hřebčín Napajedla a ZOO Lešná

Hřebčín Napajedla je největším chovatelem anglického plnokrevníka v České republice. ZOO Lešná je zase se svou Zátokou rejnoků ojedinělým úkazem v celé Evropě.
Ne 14. 6. 2020 (od 380 Kč)
Hluboká - Bontour

Hluboká a Kratochvíle

Navštivte s námi dva z nejkrásnějších zámků České republiky. Těší se na vás romantický gotický zámek Hluboká a renesanční klenot zámek Kratochvíle.
So 20. 6. 2020 (od 540 Kč)  
Lednice - Bontour

Lednicko-valtický areál: zámek Lednice + minaret, zámek Valtice, Janův hrad

Výlet za historií jižní Moravy. Prozkoumáme nejzajímavější památky, které se nachází v Lednicko-valtickém areálu. Navštívíme zámek Lednice, minaret, zámek Valtice a Janův hrad.
Ne 21. 6. 2020 (od 380 Kč)
Lány, Lidice, bazilika v Boleslavi

Lány, Lidice, bazilika v Boleslavi

Výlet po stopách nedávné i dávnější české historie. Navštívíme Muzeum TGM v Lánech, památník v obci Lidice a baziliku sv. Václava v Boleslavi.
So 27. 6. 2020 (od 650 Kč)
Modrotisk Danzinger, zámek Kunštát, jeskyně Rudka

Modrotisk Danzinger, zámek Kunštát, jeskyně Rudka

Navštívíme jednu z mála dochovaných původních dílen modrotisku na světě. Podíváme se i na zámek Kunštát a do tajemné jeskyně Blanických rytířů.
So 27. 6. 2020 (od 240 Kč)  
Tábor - Bontour

Čapí hnízdo a Tábor

Pojeďte se s námi podívat do ojedinělé stavby Čapí hnízdo. Následně se vydáme po stopách husitů na prohlídku města Tábor a hradu Kotnov.
Ne 28. 6. 2020 (od 560 Kč)
Nové Hrady - Bontour

Zámek Nové Hrady, Třebechovice

Prohlédneme si nádherný rokokový zámek Nové Hrady se stálou expozicí starožitného nábytku. Budeme obdivovat i unikátní národní památku - Třebechovický Proboštův betlém.
So 4. 7. 2020 (od 370 Kč)  
Zámek Nelahozeves - Bontour

Zámek Nelahozeves a výstup na horu Říp

Prohlídku nádherného zámku Nelahozeves doplníme návštěvou rodného domu Antonína Dvořáka. Poté vystoupáme na slavnou horu Říp a budeme obdivovat výhled na okolní krajinu.
Ne 5. 7. 2020 (od 620 Kč)
Dvůr Králové - Bontour

Dvůr Králové – ZOO s africkým safari

I u nás můžete spatřit kousek Afriky. A to na výletě do ZOO Dvůr Králové s africkým safari. Tento zážitek si nenechte ujít.
Po 6. 7. 2020 (od 450 Kč)
Průhonické zahrady, zámek Troja, botanické zahrady v Troji

Průhonické zahrady, zámek Troja, botanické zahrady v Troji

Nádherné parky a zahrady budeme obdivovat v Průhonicích. V Troji nejprve navštívíme místní barokní skvost, a poté se vydáme do slavné botanické zahrady.
So 11. 7. 2020 (od 460 Kč)
Zámek Milotice - Bontour

Zámek Milotice, výroba čajů Čejkovice

Poznejte s námi perlu jihovýchodní Moravy - barokní zámek Milotice. Následně se vydáme na exkurzi do výrobny voňavých bylinkových čajů Sonnentor v Čejkovicích.
Ne 12. 7. 2020 (od 260 Kč)
Vranov - Bontour

Hrady Vranov a Bítov s labyrinty podzemí Znojma

Navštívíme dva pozoruhodné moravské hrady a unikátní podzemní labyrint ve Znojmě. Nemusíte jezdit daleko, abyste popustili uzdu zvědavosti a pokochali se krásou historie.
Ne 19. 7. 2020 (od 250 Kč)
Žirovnice - Bontour

Jihlava, Žirovnice, Jindřichův Hradec

Nechejte se okouzlit poklidnou náladou historických měst a zámků ležících v údolích Českomoravské vrchoviny. Navštívíme historickou Jihlavu a zámky Žirovnice a Jindřichův Hradec.
So 25. 7. 2020 (od 430 Kč)
Kostel na Zelené Hoře - Bontour

Po stopách Santiniho

Po stopách největšího českého architekta. Navštívíme kostel sv. Václava ve Zvoli, kostel v Obytčově, kostel na Zeleného hoře, zámek ve Žďáru nad Sázavou.
Ne 26. 7. 2020 (od 350 Kč)
Zázrak z medu – Marlenka a návštěva Kopřivnice

Zázrak z medu – Marlenka a návštěva Kopřivnice

Nejprve ochutnáme slavné výrobky Marlenka, a poté budeme obdivovat historické vozy Tatra. V kopřivnickém muzeu si prohlédneme i netradiční expozici věnovanou manželům Zátopkovým.
So 1. 8. 2020 (od 460 Kč)
Zámek Vizovice - Bontour

Zámek Vizovice, Zámek Napajedla a Baťovo muzeum obuvi

Prohlédneme si dva krásné zámky moravské historie - Vizovice a Napajedla. A navštívíme rovněž fascinující muzeum obuvi Tomáše Bati s vlastním "mrakodrapem".
Ne 2. 8. 2020 (od 450 Kč)  
Peklo čertovina - Bontour

Z pohádky do pohádky – pohádkové Peklo Čertovina a návštěva pohádkové vesničky

Vypravíme se za čerty do unikátního podzemního Pekla Čertovina. V pohádkové vesničce si prohlédneme domečky dobře známých postav z pohádek, například chaloupku Karkulky.
Ne 9. 8. 2020 (od 350 Kč)
Papouščí ZOO Bošovice, zřícenina hradu Děvičky, zámek Mikulov

Papouščí ZOO Bošovice, zřícenina hradu Děvičky, zámek Mikulov

Návštěva jediné papouščí ZOO v Evropě slibuje nevšední zážitek. Zavítáme i na zříceninu gotického hradu Děvičky a prohlédneme si nádherný zámek v Mikulově.
Ne 16. 8. 2020 (od 290 Kč)
Bontour - Konopiště

Konopiště, Český Šternberk a Sázava

Navštívíme Konopiště, zámek arcivévody Františka Ferdinanda.  Poté si prohlédneme hrad Český Šternberk a místo, kde svatý Prokop oral s čertem - klášter Sázava.
So 22 8. 2020 (od 500 Kč)