Poznejte krásy naší vlasti

Naši nádhernou vlast jistě stojí za to poznávat. Jen málokde na světě můžete shlédnout tolik historických pamětihodností, tak nádherné hrady a zámky, které vás vyzývají snít o dobách dávno minulých. Díky našim jednodenním výletům však nikoli zapomenutých. Nejen zahraniční destinace jsou atraktivní, i v České republice se jistě najdou krásná místa, která jste ještě nenavštívili.

Papouščí ZOO Bošovice, zřícenina hradu Děvičky, zámek Mikulov

Papouščí ZOO Bošovice, zřícenina hradu Děvičky, zámek Mikulov

Návštěva jediné papouščí ZOO v Evropě slibuje nevšední zážitek. Zavítáme i na zříceninu gotického hradu Děvičky a prohlédneme si nádherný zámek v Mikulově.
Ne 19. 4. 2020 (od 290 Kč)
Hluboká - Bontour

Hluboká a Kratochvíle

Navštivte s námi dva z nejkrásnějších zámků České republiky. Těší se na vás romantický gotický zámek Hluboká a renesanční klenot zámek Kratochvíle.
Ne 19. 4. 2020 (od 540 Kč)  
Průhonické zahrady, zámek Troja, botanické zahrady v Troji

Průhonické zahrady, zámek Troja, botanické zahrady v Troji

Nádherné parky a zahrady budeme obdivovat v Průhonicích. V Troji nejprve navštívíme místní barokní skvost, a poté se vydáme do slavné botanické zahrady.
Ne 26. 4. 2020 (od 460 Kč)
Stezka v oblacích - Bontour

Stezka v oblacích + Mamutí horská dráha

Projděte se s námi v oblacích! Vyhlídková stavba Stezka v oblacích nabízí mnoho atrakcí a nádherný výhled. Mamutí horská dráha je adrenalinovou záležitostí.
Ne 26. 4. 2020 (od 500 Kč)
Africké muzeum - Bontour

Holice – Africké muzeum, Pardubice – závodiště a muzeum perníku

Navštívíme Africké muzeum Dr. Emila Holuba. V Pardubicích si prohlédneme místní slavné dostihové závodiště a zastavíme se v muzeu perníku a pohádek.
Pá 1. 5. 2020 (od 500 Kč)  
ZOO Praha - Bontour

Praha s návštěvou ZOO v Tróji

V pražské ZOO si užijí malí i velcí, pro každého se tu něco najde. Pro zájemce bude k dispozici prohlídka Prahy s průvodcem.
So 2. 5. 2020 (od 450 Kč)
Zámek Boskovice, hrad Svojanov, hrad Pernštejn

Zámek Boskovice, hrad Svojanov, hrad Pernštejn

Nádherný zámek v empírovém stylu nás čeká v Boskovicích. Hrad Svojanov je jedním z nejstarších hradů Česka. Hrad Pernštejn zase jedním z nejzachovalejších.
Ne 3. 5. 2020 (od 260 Kč) 
Karlova Studánka - Bontour

Vrbno pod Pradědem – exkurze ve sklárně, jeskyně Na Pomezí, Karlova Studánka

Ve Vrbně pod Pradědem si prohlédneme tradiční výrobu skla, budeme obdivovat krápníky v jeskyních Na Pomezí a podíváme se i do Karlovy Studánky.
Ne 24. 5. 2020 (od 540 Kč)
Tábor - Bontour

Čapí hnízdo a Tábor

Pojeďte se s námi podívat do ojedinělé stavby Čapí hnízdo. Následně se vydáme po stopách husitů na prohlídku města Tábor a hradu Kotnov.
Ne 28. 6. 2020 (od 560 Kč)