Polsko

Dějiny našich severních sousedů jsou nerozlučně spjaty i s naší vlastí. Stejně jako spousta polských míst a měst, které jistě stojí za to poznávat. Například Krakow (česky Krakov), který je často nazýván přízviskem “polská Praha”, či solné doly ve Věličce, které jsou ojedinělou památkou UNESCO.

Bontour - Krakow

Krakow a Wieliczka

Navštívíme historické centrum starého královského města Krakov i unikátní solné doly s klenutými síněmi, kapličkou a vodním jezerem, které tvoří pravé solné království.
So 23. 3. 2019 (od 750 Kč)
Podrobné informace a objednání
Polský Těšín - Bontour

Polský Těšín – nákupy před Velikonocemi

Pojeďte s námi nakupovat do Nového Těšína, do velkého obchodního střediska Nowa Juwenia, kde se nachází mnoho obchodů a stánků s rozličným sortimentem.
So 30. 3. 2019 (od 380 Kč)
Podrobné informace a objednání
Bontour - Moszna

Historická Opole a kouzelný zámek Mošna

Opole se pyšní množstvím historických staveb i vlastními "Benátkami". Mošna je jeden z nejkrásnějších polských zámků, který má skoro tolik věží jako Praha.
Ne 7. 4. 2019 (od 600 Kč)
Podrobné informace a objednání
Zamek Ksiaž - Bontour

Zámek Ksiaž a Svídnice

Navštivte s námi polozapomenutá, ovšem nesmírně zajímavá místa v polském Slezsku - mohutný zámek Ksiaž a starobylé město Svídnice s množstvím fascinujících památek.
So 13. 4. 2019 (od 700 Kč)
Podrobné informace a objednání
Osvětim - Bontour

Osvětim a Březinka

Pojeďte s námi do Polska připomenout si historické události a navštívit tábory Osvětim a Březinku. Místa se smutnou minulostí, která nemá být zapomenuta.
So 27. 4. 2019 (od 600 Kč)
Podrobné informace a objednání
Polsko
4.3 (86.67%) 6 votes