Slovensko

Navštivte s námi zemi, která je nám historicky nejbližší, a kde se v pohodě domluvíte česky. Naše zájezdy na Slovensko vás zavedou nejen do hlavního města Bratislavy, ale i na mnoho dalších krásných míst plných historie, které určitě stojí za to navštívit. Relaxaci a léčivé účinky nabízejí místní populární termální lázně.

Vídeň - Dunaj - Bontour

Vídeň – Bratislava, plavba lodí po Dunaji

Objevte krásy historického centra Vídně a zámku Schönbrunn s místní proslulou ZOO. Následně se vydáme lodí po Dunaji prohlédnout si historické památky Bratislavy.
So 9. 5. 2020 (od 450 Kč)
Pivovar Křikloun, zámek Holíč, Piešťany

Pivovar Křikloun, zámek Holíč, Piešťany

Podnikneme exkurzi do malého řemeslného pivovaru Křikloun v Hodoníně a slovenského barokního zámku Holíč. Poté budeme obdivovat památky v zajímavém historickém městě Piešťany.
Ne 10. 5. 2020 (od 500 Kč)
Termální lázně Dunajská Streda - Bontour

Termální lázně Dunajská Streda

Dopřejte si příjemný den ve slovenském Termálním parku Dunajská Streda. Tyto lázně jsou vyhledávaným místem relaxace, zábavy, adrenalinu i léčivých účinků mineralizované termální vody.
Ne 31. 5. 2020 (390 Kč)
Velký Meder - Bontour

Termální lázně Velký Meder

Termální park Veľký Meder je moderní rekreační komplex nácházející se v rozlehlém lesoparku. Devět bazénů zde nabízí relaxaci, odpočinek i zábavu pro celou rodinu.
Ne 31. 5. 2020 (420 Kč)