Termální lázně Mosonmagyárovár

Bontour - Termální lázně Mosonmagyarovar

Vydejte se s námi za odpočinkem, relaxací, vzpruhou a uzdravením do termálních lázní Mosonmagyárovár. Lázně jsou blízko centra města, kde můžete nakoupit místní speciality.

Pá 28. 12. 2018 (360 Kč)

 

Objednat si

Lázně Mosonmagyárovár

Zdejší termální lázně jsou založeny na termálním prameni s alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodou s obsahem mnoha rozpuštěných solí. Tato voda má výborné léčivé účinky a lázně se tak řadí k pěti nejúčinnějším lázním tohoto druhu v Evropě. V bazénech, z nichž několik je zastřešených, si přijdou na své i příznivci plavání. 

Pro děti jsou zde dětské bazény. Procedury využívající léčivou vodu nabízejí širokou škálu služeb od bahenních zábalů po cvičení pod vodou. 

V areálu se nacházejí následující bazény: sedací bazén (teplota vody 38°C), dětský bazén (32°C), krytý i venkovní bazén – oba vyhřívané (27°C). Lze využít saunu, masáže, k dispozici je bohaté občerstvení přímo v areálu lázní za přijatelné ceny.  

Léčebné lázně a plovárna se nacházejí uprostřed zeleně v blízkosti centra města, ke je možnost návštěvy tržnice k nákupu ovoce, zeleniny, maďarských klobás a dalších místních specialit.

Doporučujeme vzít si s sebou plavky, koupací plášť, ručník, přezůvky.

Mosonmagyárovár - Bontour

Program

  • Odjezd v 7.00 ráno z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo)
  • Návrat do Brna okolo 20.30

Termíny

  • 20. 10. 2018 (sobota) – OBSAZENO
  • 28. 12. 2018 (pátek)

Cena

  • 360 Kč
  • Od termínu 17. 3. cena 390 Kč

Cena zahrnuje dopravu a průvodce.

Cena nezahrnuje vstupné do lázní, které činí 290 Kč pro dospělé a 200 Kč pro děti do 15 let.

Termální lázně Mosonmagyárovár
4 (80%) 3 votes