Termální lázně Mosonmagyárovár

Bontour - Termální lázně Mosonmagyarovar

Výlet za odpočinkem a relaxací do termálních lázní Mosonmagyárovár s léčivými účinky. V blízkém centru města je možnost nakoupit místní speciality.

Ne 22. 3. 2020 (390 Kč)

Další termín: 12.4.

Objednat si

Program

  • Odjezd v 7.00 ráno z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo)
  • Návrat do Brna okolo 20.30

Cena

  • 390 Kč

Cena zahrnuje dopravu a průvodce.

Cena nezahrnuje vstupné do lázní, které činí 290 Kč pro dospělé a 200 Kč pro děti do 15 let.

Lázně Mosonmagyárovár

Zdejší termální lázně jsou založeny na termálním prameni s alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodou s obsahem mnoha rozpuštěných solí. Tato voda má výborné léčivé účinky a lázně se tak řadí k pěti nejúčinnějším lázním tohoto druhu v Evropě. V bazénech, z nichž několik je zastřešených, si přijdou na své i příznivci plavání. 

Pro děti jsou zde dětské bazény. Procedury využívající léčivou vodu nabízejí širokou škálu služeb od bahenních zábalů po cvičení pod vodou. 

V areálu se nacházejí následující bazény: sedací bazén (teplota vody 38°C), dětský bazén (32°C), krytý i venkovní bazén – oba vyhřívané (27°C). Lze využít saunu, masáže, k dispozici je bohaté občerstvení přímo v areálu lázní za přijatelné ceny.  

Léčebné lázně a plovárna se nacházejí uprostřed zeleně v blízkosti centra města, ke je možnost návštěvy tržnice k nákupu ovoce, zeleniny, maďarských klobás a dalších místních specialit.

Doporučujeme vzít si s sebou plavky, koupací plášť, ručník, přezůvky.

Mosonmagyárovár - Bontour