Zájezd k moři – zkrácený pobyt v Bibione

Bibione - Bontour

Průzračné a osvěžující moře, krásné písčité pláže. Dopřejte si dokonalý odpočinek v oblíbeném italském letovisku Bibione. Termíny většinou zahrnují víkendy a státní svátky.

Pá-St  28.6. – 3.7. 2019 – OBSAZENO

Bibione – 8 km písčité pláže, čistá voda

Jedná se o jedno z nejznámějších letovisek Itálie u Jaderského moře, asi 100 km od Benátek. Je velmi oblíbené díky dlouhé pláži a ulicím plným obchodů.

Hlavní ulicí s obchody je Viale Aurora. Dalším vyhledávaným místem je Lunapark, který se nachází na Via Orsa Maggiore. Z přístavu Porto Baseleghe v části Pineda se můžete vydat na výlet lodí po lagunách až k městu Caorle.

Město Bibione má 8 km dlouhou pláž rozdělenou do 43 sektorů. Pláž je písčitá a pomalu se svažuje do moře, proto je vhodná především pro rodiny s dětmi. Za čistotu město dostalo již několikrát ocenění Modrou vlajku (Bandiera blu).

Bibione - Bontour

Zkrácený pobyt na 4 noci (odjezd z Brna v pátek 28. 6. ve 22.00, příjezd do Bibione v sobotu ráno, odjezd z Bibione 3. 7. večer, příjezd do Brna 4. 7. ráno)

Apartmány

Gasparotto C5

Cena za apartmán Gasparotto:

 • 10 508 Kč pro 5 osob bez dopravy.
 • 3 902 Kč za osobu při obsazení 5 osobami s dopravou.

Gasparotto je menší jednopatrový apartmánový dům v centrální části Bibione, blízko pláže a obchodního centra i Lunaparku. Vlastní sociální zařízení a TV. Apartmány v patře mají společný balkon, v přízemí menší venkovní posezení. Dům vzdálený od pláže 450m.

TRILO – typ C5 (maximálně pro 5 osob): dvě ložnice, v jedné z nich jsou 2 lůžka, v druhé 3 lůžka, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna se sprchou a WC

Flora C6 (klimatizace)

Cena za apartmán Flora C6:

 • 11 927 Kč pro 6 osob bez dopravy
 • 3 788 Kč za osobu při obsazení 6 osobami s dopravou.

Flora – apartmán C6: ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem. (max. 6 osob, 2 ložnice).

Přízemí nebo patro, balkon nebo terasa, klimatizace, bez patrových postelí, TV (satelit), lednice, mikrovlnná trouba, sprcha (sprchový kout). Dům vzdálený od pláže 450m.

Zkrácený pobyt na 3 noci (odjezd z Brna v úterý 7. 7. večer, příjezd do Bibione 8. 7., odjezd z Bibione 6. 7. večer, příjezd do Brna v neděli 7. 7. ráno)

Apartmány

Gasparotto B3

Cena za apartmán Gasparotto B3:

 • 6 284 Kč pro 3 osob bez dopravy.
 • 3 895 Kč za osobu  při obsazení 3 osobami s dopravou.
 • 4 942 Kč za osobu při obsazení 2 osobami s dopravou.

Gasparotto C4

Cena za apartmán Gasparotto C4:

 • 6 568 Kč pro 4 osoby bez dopravy.
 • 3 442 Kč za osobu při obsazení 4 osobami s dopravou.

Gasparotto C5

Cena za apartmán Gasparotto C5:

 • 7 881 Kč pro 5 osob bez dopravy.
 • 3 376 Kč za osobu při obsazení 5 osobami s dopravou

Gasparotto je menší jednopatrový apartmánový dům v centrální části Bibione, blízko pláže a obchodního centra i Lunaparku. Vlastní sociální zařízení a TV. Apartmány v patře mají společný balkon, v přízemí menší venkovní posezení. Dům vzdálený od pláže 450m.

BILO – typ B 3 (maximálně 3 osoby): ložnice s manželským lůžkem a jedním samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC, balkon/terasa.

TRILO – typ C 4 (maximálně pro 4 osoby): dvě ložnice, v každé z nich jsou 2 lůžka, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna se sprchou a WC.

TRILO – typ C5 (maximálně pro 5 osob): dvě ložnice, v jedné z nich jsou 2 lůžka, v druhé 3 lůžka, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna se sprchou a WC.

Gasparotto

Apartmán Gasparotto - Bontour

Flora

Apartmán Flora - Bontour

V ceně za apartmán je zahrnuto: slunečník + 2 lehátka /apartmán, spotřeba el. energie, vody, plynu, doprava tam a zpět – pokud je uvedeno.

V ceně není: poplatek na místě – 1 euro/den a osobu, povlečení (lze zajistit za 6 Euro), dětská postýlka 500 Kč, pojištění léčebných výloh (lze zajistit), jednosměrná jízdenka 1250 Kč, obousměrná jízdenka 1 800 Kč

Termíny

 • Pá-St  28.6. – 3.7. 2019 – VYPRODÁNO
 • Čt-Ne 2.7. – 7.7. 2019 – VYPRODÁNO
Zájezd k moři – zkrácený pobyt v Bibione
4 (80%) 2 vote[s]