Zájezd k moři – zkrácený pobyt v Bibione

Bibione - Bontour

Průzračné a osvěžující moře, krásné písčité pláže a dokonalý odpočinek v italském Bibione v době státních svátků, takže ušetříte na dovolené.

V termínu  4. 7. – 7. 7. 2018

Bibione – 8 km písčité pláže, čistá voda

Jedná se o jedno z nejznámějších letovisek Itálie u Jaderského moře, asi 100 km od Benátek. Je velmi oblíbené díky dlouhé pláži a ulicím plným obchodů.

Hlavní ulicí s obchody je Viale Aurora. Dalším vyhledávaným místem je Lunapark, který se nachází na Via Orsa Maggiore. Z přístavu Porto Baseleghe v části Pineda se můžete vydat na výlet lodí po lagunách až k městu Caorle.

Město Bibione má 8 km dlouhou pláž rozdělenou do 43 sektorů. Pláž je písčitá a pomalu se svažuje do moře, proto je vhodná především pro rodiny s dětmi. Za čistotu město dostalo již několikrát ocenění Modrou vlajku (Bandiera blu).

Bibione - Bontour

Zkrácený pobyt na 3 noci (odjezd v úterý večer 3. 7. z ČR, příjezd ve středu ráno – odjezd v sobotu ve 22 hod., příjezd v neděli ráno 8. 7. do ČR)

Apartmány

Oasi

Dům vzdálený od pláže 400m (Via Livenza) ležící v klidném místě, obchody v blízkosti.
Apartmány typu: B4 (2,2) – dvoupokojový byt – jedna ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkon. Ložnice má 2 postele, obývají pokoj je průchozí – 2 postele.

Cena za apartmán Oasi bez dopravy: 5.890 Kč (pro 4 osoby)

Cena za 3272 Kč/osobu v apartmánu Oasi při obsazení 4 osobami s dopravou.

Cena je 3765 Kč/osobu v apartmánu Oasi při obsazení 3 osobami s dopravou.

Gasparotto B3 (klimatizace)

Menší jednopatrový apartmánový dům v centrální části Bibione, blízko pláže a obchodního centra i Lunaparku.Vlastní sociální zařízení a TV. Apartmány v patře mají společný balkon, v přízemí menší venkovní posezení. Dům vzdálený od pláže 450m.

BILO – typ B 3 (maximálně 3 osoby): ložnice s manželským lůžkem a jedním samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC, balkon/terasa. TRILO – typ C 4 (maximálně pro 4 osoby): dvě ložnice, v každé z nich jsou 2 lůžka, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna se sprchou a WC.

Cena za apartmán Gasparotto B3 : bez dopravy: 6 284 Kč (pro 3 osoby)

Cena je 3895 Kč/osobu v apartmánu Gasparotto při obsazení 3 osobami.

Cena je 4942 Kč/osobu v apartmánu Gasparotto při obsazení 2 osobami s dopravou.

Gasparotto B4 (klimatizace)

Cena za apartmán Gasparotto : bez dopravy: 7 368 Kč (pro 4 osoby)

Cena je 3 642 Kč/osobu v apartmánu Gasparotto při obsazení 4 osobami.

Flora B5 (klimatizace)

Apartmán B5 – Ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem. (max. 5 osob, počet ložnic, 1).

Apartmán C6 – ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem. (max. 6 osob, počet ložnic, 2).

Přízemí nebo patro, balkon nebo terasa, klimatizace, bez patrových postelí, TV (satelit), lednice, mikrovlnná trouba, sprcha (sprchový kout). Dům vzdálený od pláže 450m.

Cena za apartmán Flora B5 : bez dopravy: 8 108 Kč (pro 5 osob)

Cena je 3.422 Kč/osobu v apartmánu Flora B5 při obsazení 5 osobami s dopravou.

Flora C6 (klimatizace)

Cena za apartmán Flora C6 : bez dopravy: 8.945 Kč (pro 6 osob)

Oasi

Apartmán Oasi - Bontour

Gasparotto

Apartmán Gasparotto - Bontour

Flora

Apartmán Flora - Bontour

V ceně za apartmán je zahrnuto: slunečník + 2 lehátka /apartmán, spotřeba el. energie, vody, plynu, doprava tam a zpět – pokud je uvedeno.

V ceně není: poplatek na místě – 1 euro/den a osobu, povlečení (lze zajistit za 6 Euro), dětská postýlka 500 Kč, pojištění léčebných výloh (lze zajistit), jednosměrná jízdenka 1250 Kč, obousměrná jízdenka 1 800 Kč

Zájezd k moři – zkrácený pobyt v Bibione
5 (100%) 1 vote