Noční koncert vídeňských filharmoniků a Schönbrunn

Noční koncert Vídeň - Bontour

Vídeňští filharmonici vás zvou na nezapomenutelný hudební zážitek do parku u zámku Schönbrunn. Vstup je zdarma. Bude možnost prohlídky zámku a zahrad.

Odjetý zájezd. Prohlédněte si aktuální zájezdy.

Program

  • Odjezd v 14.30 hodin z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo).
  • Možnost prohlídky zámku Schönbrunn a jeho zahrad.
  • Od 20.30 začátek koncertu.
  • Návrat po skončení koncertu.

Cena

  • 420 Kč dospělí
  • 390 Kč děti a senioři

Cena zahrnuje: dopravu a průvodce. Vstup na koncert je zdarma.

Letní noční koncert

Na letním nočním koncertu vystoupí Vídeňští filharmonici v Schönbrunnském zámeckém parku pod širým nebem a jako obvykle to bude koncert té nejvyšší úrovně. Vstup na tuto akci, která se koná pravidelně už od roku 2004, bude stejně jako v loňském roce zdarma: Tento slavný hudební soubor chce tímto způsobem věnovat nevšední zážitek cca 100 000 návštěvníků a televiznímu publiku na celém světě.

Noční koncert - Bontour
Schönbrunn - Bontour

Zámek Schönbrunn

Zámek Schönbrunn patří k nejkrásnějším barokním areálům v Evropě a je nejnavštěvovanější rakouskou památkou, zapsanou v seznamu památek UNESCO. Vnitřní vybavení je ve stylu rokoka a zahrnuje i české křišťálové lustry a kachlová kamna. Místnosti, kde císař František Josef žil a pracoval, jsou zařízeny stroze a prostě, tím nádhernější však jsou reprezentativní prostory a místnosti pro hosty. Milionový pokoj “Millionenzimmer”, obložený růžovým dřevem s drahocennými miniaturami z Indie a Persie, patří k nejkrásnějším rokokovým prostorům vůbec.