Kouzlo adventu na zámku Hof a v Eisenstadtu

Bontour - Eisenstadt - advent

Navštívíme okouzlující adventní trh na císařském zámku Hof, klenotu barokní architektury. A ochutnáme regionální speciality v malebném městečku Eisenstadt na místních předvánočních trzích.

Odjetý zájezd. Prohlédněte si aktuální zájezdy.

Zámek Hof

Barokní hospodářský dvůr císařského zámku Hof se v adventní době proměňuje v okouzlující vánoční trh, kde jsou k vidění například výrobky uměleckých řemesel nebo živé jesličky. Je tu i dílna, kde si děti mohou vyrobit vánoční dárky či zoologická zahrada. Typickou předvánoční atmosféru dotváří všudypřítomná vůně pečených kaštanů, vánočního cukroví, svařeného vína a punče.

Zámek Hof - Bontour
Eisenstadt - Bontour

Eisenstadt

Advent ve spolkové zemi Burgenlandu (Hradsku) se vyznačuje venkovskou idyličností. Charakteristickými rysy adventní doby v Burgenlandu jsou ukázky panonských uměleckých řemesel, regionální speciality, víno a kultura. Eisenstadt je hlavním městem této krásné spolkové země a barokní městečko, ve kterém působil skladatel Joseph Haydn. Za vidění stojí určitě Spitalskirche s původními varhanami, barokní zámek Esterházyschloss, Kalvárie, Staré město nebo židovský hřbitov. Zejména v předvánoční době vás Eisenstadt okouzlí natolik, že nebudete chtít zpět.

Program

  • Odjezd  v 7.30 ráno z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo).
  • Návrat do Brna večer okolo 20.30.

Termín

  • 17. 12. 2017 (neděle)

Cena

  • 550 Kč dospělí
  • 480 Kč děti do 15 let a senioři nad 60 let

Cena zahrnuje dopravu a průvodce.

Kouzlo adventu na zámku Hof a v Eisenstadtu
Ohodnoťte stránku.