Fantom opery – muzikál

Fantom opery Bontour

Nejslavnější muzikál světa Fantom opery v pražské Goja Music Hall. Strhující a dojemný příběh tragické lásky plný emocí, nádherných melodií a fascinujících scénických efektů.

Odjetý zájezd. Prohlédněte si aktuální zájezdy.

Program

  • Odjezd v 10.00 z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo)
  • Volný program – prohlídka Prahy.
  • Představení 19.00 – 22.00
  • Odjezd z Prahy ve 22.30.

Cena

  • 450 Kč

Cena zahrnuje dopravu a technického průvodce.

Cena nezahrnuje cenu vstupenky (dle nabídky) 799 Kč (sektor A nebo sektor E).

Láska, která neumírá, hudba, která je věčná

Strhující a dojemný příběh tragické lásky, nádherné melodie plné vášnivých emocí, písně, které se staly celosvětovými hity. Velkolepá ohromující monumentální dekorace, fascinující scénické efekty, oslnivé kostýmy.

Děj vypráví o tajemném, hudebně nadaném, avšak fyzicky znetvořeném muži, který žije v temných podzemních prostorách pod pařížskou operou. Jediným člověkem, s nímž se díky hudbě sblíží, je překrásná sopranistka Christina Daaé.

Fascinující příběh velké tragické lásky s hudbou Andrewa Lloyda Webbera se bude uvádět v divadle GoJa Music Hall na pražském Výstavišti v podání živého orchestru spolu s ohromující scénou a úchvatnými speciálními efekty. Producent František Janeček slibuje nejen nádherné melodie, plné vášnivých emocí, písně, které se staly celosvětovými hity, ale i velkolepou ohromující dekoraci, fascinující speciální scénické efekty na pomezí kouzel a oslnivé kostýmy, doplňky a masky.

Již samotné získání licence na tento nejnáročnější muzikálový projekt všech dob je zázrakem a kolosálním uměleckým úspěchem, protože ji nezískalo žádné jiné divadlo v České republice ani na Slovensku, i když se o to mnozí snažili v průběhu téměř dvou desetiletí.

Fantom opery - Bontour
Fantom opery - Bontour
Fantom opery – muzikál
4.5 (90%) 2 vote[s]