Z pohádky do pohádky – pohádkové Peklo Čertovina a návštěva pohádkové vesničky

Peklo čertovina - Bontour

Vypravíme se za čerty do unikátního podzemního Pekla Čertovina. V pohádkové vesničce si prohlédneme domečky dobře známých postav z pohádek, například chaloupku Karkulky.


Ne 9. 8. 2020 (od 350 Kč)

Objednat si

Program

  • Odjezd v 7.30 z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo).
  • Návrat do Brna okolo 17.30.

Cena

  • 370 Kč dospělí
  • 350 Kč děti a senioři

Cena zahrnuje dopravu a průvodce.

Pohádkové peklo Čertovina v Hlinsku

Toto unikátní pohádkové peklo má celkem 5 pater a je schováno pod zemí, a to v hloubce 12 metrů. Až do této hloubky se dostanete prostřednictvím různorodých programů. Těmi vás provedou čerti, kteří vdechují tomuto místu pohádkovou autenticitu. Ukážeme vám například čertí školu, trapírnu, dáte si drink od nejkrásnější čertice v Pekle, projdete chodbičkou sedmi smrtelných hříchů a od samotného knížete Lucifera se dozvíte, jak to s vašimi hříšnými dušemi dopadne – jestli tu s čerty zůstanete, či se vrátíte zpět na povrch zemský.

Peklo Čertovina - Bontour
Pohádková vesnička - Bontour

Pohádková vesnička Podlesíčko

V této malebné pohádkové vesničce uvidíte například stylový domeček sedmi trpaslíků a jejich kamarádky Sněhurky, neobvyklou stavbičku s doškovou střechou, podepřenou dřevěnými trámky, kterou si vystavěl Rákosníček, mlýn s typickým mlýnským kolem, domeček neposedného Budulínka, útulnou chaloupku Karkulky, kde potkáte i ochočeného vlka, vykotlaný pařez Křemílka a Vochomůrky nebo pohádkový domek loupežníka Rumcajse a jeho rodinky.