Vídeň (Primark) + možnost návštěvy Přírodovědného muzea

Přírodovědné muzeum Vídeň - Bontour

Nakupování v Primarku s návštevou vídeňského Přírodovědného muzea nabízejícího fascinující přehled o dějinách Země od hmyzu přes drahokamy a minerály až po ptakoještěry.

Odjetý zájezd. Prohlédněte si aktuální zájezdy.

Primark

Nízké ceny a široký výběr – to je důvod, proč Primark berou zákaznici doslova útokem. A to nejen na Vánoce a v období slev, ale v podstatě během celého roku. Ceny zboží tady začínají už na jednom euru! V sortimentu najdete i netradiční a originální zboží. Ať už sháníte kostým na vánoční večírek, pyžamo se sobem, sexy spodní prádlo, povlečení ve stylu Hvězdných válek, třpytivý růžový lak na nehty, rockerskou bundičku a boty na jehle nebo svetřík pro psa… v Primarku ulovíte opravdu všechno. Původně byl Primark známý pouze z Londýna, kde zdobí hlavní třídu Oxford Street a je vyhlášen svou obrovskou návštěvností a cenami, které se vidí jen málokde.

Primark - Bontour
Přírodovědné muzeum Vídeň - Bontour

Přírodovědné muzeum ve Vídni

Vydejte se s námi na cestu přírodou, jejíž rozmanitost bere dech. Bezpočet vycpaných exponátů již vyhynulých nebo extrémně ohrožených zvířecích druhů dodávají muzejní sbírce nezměrnou hodnotu. Skvostem sbírky je 29 500 let stará a pouhých jedenáct centimetrů vysoká „Willendorfská Venuše”, objevená v roce 1908 v dolnorakouském Wachau. Toto mistrovské dílo dokládající úroveň plastiky ve starší době kamenné se řadí k celosvětově nejznámějším archeologickým nálezům. Hned vedle se nachází veřejná expozice období pravěku, nově otevřená v roce 2015, a Zlatý kabinet s exponáty pocházejícími z celkem pěti tisíciletí.

Sál dinosaurů nabízí vedle koster a fosilií těchto obřích pravěkých zvířat rovněž velmi realisticky působící model alosaura, který je nejen pohyblivý, ale vydává i hrůzostrašný řev. Tento model byl pro Přírodovědné muzeum navržen a postaven na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Impozantní stálou výstavu doplňuje celosvětově první oživlý model nelétavého pravěkého ptáka phorusrhaca, tzv. hrůzoptáka, v původní velikosti a několik nových exponátů fascinující lebky rohatého dinosaura.

Za vidění jistě stojí i největší a nejstarší sbírka meteoritů na světě vystavená v sále meteoritů. Obdivovat zde můžete celkem 1100 kamenů, které „spadly z nebe”. Za pomoci simulátoru si zde navíc můžete na obrazovce prohlédnout trojrozměrnou simulaci dopadu mohutného meteoritu na zemský povrch.

Program

  • Odjezd v 7.30 z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo).
  • První zastávka u obchodního centra G3 – Primark.
  • Dále pokračování do centra Vídně (zájezd je možné využít i jen jako dopravu do Vídně a zpět).
  • Pro zájemce návštěva Přírodovědného muzea.
  • Odjezd z Vídně v 17.30 ze středu města a dále od G3.
  • Příjezd do Brna okolo 20.00 hod.

Termín

  • 3. 3. 2018 (sobota)

Cena

  • 390 Kč dospělí
  • 360 Kč děti a senioři

Cena zahrnuje dopravu a průvodce.

Vídeň (Primark) + možnost návštěvy Přírodovědného muzea
Ohodnoťte stránku.