Vídeň – Dům moře

Dům moře - Bontour

Poznejte historické centrum Vídně. Navštívíme také úžasný mořský svět s více než 2 500 živočichy. Pro zájemce návštěva obchodního centra Primark.

So 18. 7. 2020 (od 370 Kč) + Primark

 

Objednat si

Program

  • Odjezd v 7.30 z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo).
  • Prohlídka centra Vídně z průvodcem.
  • Návštěva Domu moře.
  • Příjezd do Brna kolem 20.00.

Cena

  • 400 Kč dospělí
  • 370 Kč děti a senioři

Cena zahrnuje: dopravu a průvodce

Vstup do akvária: 18.90 Eur dosp. osoba, senioři a studenti s průk. 14.10 Eur, děti 6–15 let 8.60 Eur, děti 3–5 let 5.70 Eur

Dům moře - Bontour

Dům moře

Dům moře (Haus des Meeres) představuje v jednotlivých odděleních tropické sladkovodní a mořské ryby, ryby obývající Středozemní moře, a také žraloky. Nachází se v něm největší rakouské akvárium: v nádrži o objemu 300 000 litrů je dost místa pro žraloky černocípé, žraloky lagunové a žraloky bambusové i pro mořskou želvu Puppi. Dalším lákadlem je 150 000 litrová nádrž pro kladivouny v 10. patře bývalé protiletadlové věže. V přízemí se můžete projít desetimetrovým Atlantickým tunelem: trubice prochází nádrží o objemu 500 000 litrů, která se stala domovem různých druhů ryb žijících v Atlantském oceánu – od sapínů přes manty až po žraloka vouskatého.

Historické centrum Vídně

Rakouské hlavní město leží na řece Dunaj a se svými 1,8 miliony obyvatel je největším rakouským městem a současně nejvýznamnějším kulturním, politickým a hospodářským centrem země. Historické centrum Vídně bylo v roce 2001 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO a může se pyšnit celou řadou významných památek.

Vídeň - Bontour

Primark

Nízké ceny a široký výběr – to je důvod, proč Primark berou zákaznici doslova útokem. A to nejen na Vánoce a v období slev, ale v podstatě během celého roku. Ať už sháníte kostým na vánoční večírek, pyžamo se sobem, sexy spodní prádlo, povlečení ve stylu Hvězdných válek, třpytivý růžový lak na nehty, rockerskou bundičku a boty na jehle nebo svetřík pro psa… v Primarku ulovíte opravdu všechno. Původně byl Primark známý pouze z Londýna, kde zdobí hlavní třídu Oxford Street a je vyhlášen svou obrovskou návštěvností a cenami, které se vidí jen málokde.