Tři oříšky pro popelku

Popelka - Bontour

Originální rodinná show Tři oříšky pro Popelku vás přenese přímo do slavného pohádkového příběhu. V hlavních rolích známé osobnosti v čele s Pavlem Trávníčkem!

Odjetý zájezd. Prohlédněte si aktuální zájezdy.

Program

  • Odjezd v 7.00 hodin z Brankovic, v 8.00 z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo).
  • Příjezd do Prahy ve 12.00, ve 14.00 začátek představení.
  • V 17.30 odjezd z Prahy, návrat kolem 20.30 do Brna a pak dále směr Brankovice.

Cena

  • 450 Kč

Cena zahrnuje: dopravu a technického průvodce.

Cena nezahrnuje:

Vstupenku – 690 Kč.

Show Tři oříšky pro Popelku vás přenese přímo do známého pohádkového příběhu také díky jedinečné výpravě s množstvím kostýmů, kouzel a jevištích efektů.
Do děje diváky vtahuje i nová koncepce jevištní dekorace v podobě rozměrných projekčních panelů, takže iluze je prakticky reálná jako ve filmu. Toto unikátní spojení s živými prvky včetně opravdových koní na scéně přináší zcela nový a neopakovatelný zážitek umocněný známou hudbou z pera Karla Svobody. Velké obrazovky zaručují, že i ten nejmenší divák uvidí v sále Kongresového centra i ten nejmenší oříšek na scéně.

Účinkují: Pavel Trávníček, Karel Heřmánek, Václav Vydra, Dana Morávková, Veronika Žilková, Milan Peroutka, David Gránský, Martin Kraus, Jan Rosák, Mahulena Bočanová, Karel Heřmánek ml., Anna Julie Slováčková, Sabina Rojková, Nikola Ďuricová, Oldřich Kříž, Jitka Sedláčková, Dagmar Zázvůrková, Vlastimil Zavřel, Jana Švandová, Milan Šteindler, Kateřina Klausová, a další.

Režie: Filip Renč

Popelka - Bontour
Tři oříšky pro popelku
4.3 (85%) 4 votes