Termální lázně Sárvár – celodenní koupání

Termální lázně Sárvár - Bontour

Nejlepší možná relaxace – celodenní koupání v termálních lázní Sárvár. Tyto lázně disponují moderními bazény, jejichž zásaditá voda má prokazatelné léčivé účinky.

Odjetý zájezd. Prohlédněte si aktuální zájezdy.

Program

  • Odjezd v 7.00 ráno z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo).
  • Návrat do Brna okolo 21.30 hod.

Cena

  • 550 Kč dospělí
  • 530 Kč děti a senioři

Cena zahrnuje: Dopravu a průvodce

Vstup do lázní: 300 Kč dospělí, 160 Kč děti do 14 let

Termální lázně Sárvár

Lázně Sárvár patří k nejnavštěvovanějším lázeňským komplexům v Maďarsku. V okolí města Sárvár vyvěrají 2 druhy léčivé vody, v bazénech se používá zásaditá termální voda s velkým obsahem soli. Bazény s léčivou termální vodou, která se používá k léčení pohybového ústrojí i k léčení revmatických a gynekologických nemocí,  jsou umístěné v původní budově lázní Sárvár z roku 2002. Jsou zde celkem 3 vnitřní a 2 venkovní bazény s teplotou 32 – 38°C. Děti mají přístup pouze do některých z nich, určitě se ale zabaví v divoké řece protékající kolem venkovního ostrova.

Na konci roku 2010 byla otevřena nová lázeňská budova, které se zaměřuje především na rodiny s dětmi. Najdete v ní vodní hřiště pro nejmenší děti se skluzavkami a brouzdaliště, svět miminek s přebalovací místností, bazén s vířivkou, bazén s vlnami, 3 tobogány, plavecký bazén a odpočinkové prostory.

Doporučujeme vzít si s sebou koupací plášť, ručník a přezůvky.

Termální lázně Sárvár - Bontour
Termální lázně Sárvár – celodenní koupání
5 (100%) 1 vote