Termální lázně Bük

Termální lázně Bük - Bontour

Bük je kouzelné místo v Západním Zadunajsku, které nabízí dokonalou relaxaci, léčení a odpočinek pro všechny věkové kategorie ve zdejších termálních lázních.

Odjetý zájezd. Prohlédněte si aktuální zájezdy.

 

Objednat si

Lázně Bükfürdő

Léčebné lázně a Zážitkové centrum Bükfürdő je opravdovým rájem pro ty, kteří se chtějí léčit, odpočívat, relaxovat, koupat. Lázeňský komplex na ploše 14 hektarů pokrývá park se stromy, poskytujícími příjemný stín; lázeňský komplex tvoří 34 bazénů s rozlohou více než pět tisíc metrů čtverečních vodní plochy, pro návštěvníky jsou k dispozici léčivé lázně, koupaliště a zážitkové lázně, moderní Svět sauny a Wellness Centrum, uznávané léčebné oddělení, kemp.

Návštěvníky, kteří se chtějí léčit, očekávají bazény s léčivou vodou, léčebné a wellness kůry, klidná relaxace a odpočinek, pro rodiny s dětmi jsou k dispozici zážitkové a dětské bazény, hřiště, kryté a venkovní skluzavky, dětský koutek, který je vybaven barevnými hračkami; to vše poskytuje bezstarostnou zábavu a hry, pro milovníky aktivního odpočinku jsou k dispozici sportovní hřiště, plavecké bazény a mohou si vybrat z mnoha veselých zábavných programů.

Program

  • Odjezd v 7.00 ráno z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo).
  • Návrat do Brna kolem 21.00.

Termín

  • 19. 5. 2018 (sobota)

Cena

  • 560 Kč dospělí
  • 520 Kč děti a senioři

Cena zahrnuje: dopravu a technického průvodce.

Cena nezahrnuje: vstup do lázní – dospělí a senioři 240,- Kč, děti 3-16 let 140,- Kč.

Termální lázně Bük
5 (100%) 1 vote