Stezka Valaška – stezka mezi korunami stromů Pustevny a Valašská dědina Rožnov pod Radhoštěm

Stezka Valaška - Bontour

Projděte se s námi mezi korunami stromů po nové beskydské dřevěné stezce. Do života našich předků nahlédneme ve Valašské dědině Rožnov pod Radhoštěm.

Ne 8. 9. 2019 (od 440 Kč) – OBSAZENO

Program

  • Odjezd v 6.30 z Brankovic, v 7.30 z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo).
  • Návrat do Brna okolo 18.00.

Cena

  • 460 Kč dospělí
  • 440 Kč děti a senioři

Cena zahrnuje: dopravu a průvodce

Stezka Valaška

Nová beskydská atrakce, dřevěný chodník v korunách stromů s vyhlídkovou věží, nese název “Stezka Valaška”. Součástí stezky je jediný lanový chodník v ČR a nejdelší skywalk v Evropě. Kromě dalekého výhledu na vás čekají interaktivní a edukativní koutky s možností odpočinku. Děti se můžou těšit na trampolíny a třípatrové hřiště s průlezkami. Stezka Valaška je dlouhá 610 metrů, přičemž lesní úsek po věž je dlouhý 390 metrů a zbytek tvoří chodník na 22 metrů vysokou kaskádovitou věž.

Rožnov pod Radhoštěm - Bontour

Valašská dědina

Úvodní expozice k areálu Valašská dědina umožňuje nahlédnout do života našich předků a nabídne návštěvníkům také inspiraci pro současný život. V několika krátkých zastaveních charakterizujících základní pilíře lidského života (bydlení, obživa, strava, zdraví, odpočinek, rodina a víra) upozorní na vybrané aspekty a souvislosti, které jsou na Valašské dědině prezentovány, avšak při běžné prohlídce zůstávají často na povrchu nebo zcela nepovšimnuty.