Putování ke koním – Kladruby a Pardubice

Kladruby - Bontour

Navštívíme hřebčín v Kladrubech nad Labem, prohlédneme si závodiště v Pardubicích a ochutnáme perník v Muzeu perníku a pohádek v Rábech u Pardubic.

Odjetý zájezd. Prohlédněte si aktuální zájezdy.

Kladruby nad Labem

V Kladrubech absolvujeme čtyřhodinovou prohlídku areálu, která zahrnuje koňské stáje, kladrubský zámek, historickou kočárovnu-postrojovnu, muzeum kladrubského chovu koní, lesovnu se simulátorem jízdy v kočáře, a také rozhlednu.

Kladruby - Bontour
Pardubice - Bontour

Dostihové závodiště Pardubice

V Pardubicích budeme mít možnost prohlídky dostihové dráhy s odborným historickým výkladem. Jedná se o jedinečnou příležitost dozvědět se vše o bohaté historii Velké pardubické a celého závodiště. Budete se moci projít po celé trase světoznámého dostihu se zastávkou u těch nejznámějších překážek.

Muzeum perníku a pohádek

Navštívíme také Muzeum perníku a pohádek “Perníková chaloupka” v obci Ráby u Pardubic. Dozvíte se o budově Lovčího zámečku a historii pardubického perníku. Poslechete si i pohádku o perníkové chaloupce a budete moci navštívit strašidelný pohádkový les, jako Jeníček a Mařenka. Stejně jako oni si na konci putování odnesete ze střechy chaloupky medový perníček. K vidění jsou perníky nejen z Pardubic, ale i z Podkrkonoší, z Litoměřic a z jižní i Severní Moravy.

Muzeum perníku - Bontour

Program

  • Odjezd 5.45 z Brnkovic.
  • Odjezd 6.45 ráno z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo).
  • Návrat kolem 20.30 do Brna a dále do Brankovic.

Termín

  • 1. 4. 2018 (neděle)

Cena

  • 530 Kč dospělí
  • 500 Kč děti a senioři

Cena zahrnuje dopravu a průvodce.

Putování ke koním – Kladruby a Pardubice
Ohodnoťte stránku.