Nassfeld – ubytování v apartmánech

Bontour - Nassfeld

Pro skupiny, firmy, školní a jiné kolektivy vypravíme zájezd v libovolném termínu. Apartmány Ski & Golf Nassfeld Apartments se nachází 2 km východně od Hermagoru a 10 km od lyžařského areálu Nassfeld-Hermagor.

Součástí apartmánů Nassfeld je kompletně vybavená kuchyň a pohodlné posezení. Ve všech apartmánech je zdarma dostupná Wi-Fi. K dispozici je také sdílená prádelna s pračkou, sušičkou, žehličkou, žehlicím prknem a mandlem. Služba praní prádla je dostupná za menší poplatek.

Snídaně se podávají v sousední restauraci a další restaurace najdete v Hermagoru. Přímo na místě si lze také rezervovat exkurzi do místní udírny lososů včetně ochutnávky tamních výrobků.

Hosté mají také nárok na slevu ve výši 5–23 % z cen skipasů a zdarma mohou využívat boxy na úschovu lyží na stanici lanovky Millenium-Express.

Hovoříme Vaším jazykem! Apartmánů: 10

Apartmán Typu A pro 2 osoby, 18 – 24 m2

Skládá se z jedné místnosti s kuchyňským koutem a koupelny s toaletou. Kuchyňská linka je vybavena lednicí, varnou deskou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí.

Apartmán Typu B pro 4 osoby, 33 – 35 m2

Skládá se z dvou místností se společným kuchyňským koutem a dvou koupelen s toaletou. Kuchyňská linka je vybavena lednicí, varnou deskou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí.

Apartmán Typu C pro 4 – 6 osob, 47 – 60 m2

Skládá se z dvou místností, kuchyňky a jedné koupelny s toaletou. Kuchyňka je vybavena lednicí, varnou deskou, troubou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a myčkou.WiFi připojení ve všech apartmánech zdarma.

Na zastávku skibusu je to pouhých 250 metrů.

Mapa trasy od apartmánu k lanovce Millenium Express

Hlavní sezona 10. 1. – 28. 3.
Apartmány
  • Typ A od 1900 Kč / den
  • Typ B od 2770 Kč / den
  • Typ C od 3330 Kč / den
 Mimo sezónu: 29. 3. – 12. 4.
Apartmány
  • Typ A od 1650 Kč / den
  • Typ B od 2 500 Kč / den
  • Typ C od 3 050 Kč / den
Nassfeld – ubytování v apartmánech
5 (100%) 1 vote