Čokoládovna Hauswirth + Bratislava ZOO

ZOO Bratislava - Bontour

Výlet nejen pro mlsné jazýčky, na kterém s námi navštívíte proslulou rakouskou čokoládovnu Hauswirth. Poté se podíváme do zoologické zahrady hlavního města Slovenska.

So 19. 9. 2020 (od 460 Kč)

 

Objednat si

Program

  • Odjezd v 8.00 ráno z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo).
  • Návrat do Brna okolo 19.00.

Cena

  • 490 Kč dospělí
  • 460 Kč děti a senioři

Cena zahrnuje: dopravu a průvodce

Čokoládovna Hauswirth

Čokoládovna v obci Kittsee nedaleko Bratislavy se proslavila svými výrobky nejen v Rakousku, ale i po celé Evropě, Americe a Austrálii. Rodinnou firmu založil v roce 1949 Franz Hauswirth jako cukrárnu ve Vídni. Postupně se výroba rozrůstala a majitel ji přesunul do své rodné obce Kittsee. Nejprve si prohlédneme výrobnu, poté budete moci většinu výrobků bezplatně ochutnat a nakonec i zakoupit za velmi výhodné ceny v podnikové prodejně.

Hauswirth - Bontour
ZOO Bratislava - Bontour

ZOO Bratislava

ZOO Bratislava se rozprostírá na 96 hektarech. Můžete zde obdivovat až 147 druhů zvířat, přičemž zde žije přes 600 jedinců. K nejoblíbenějším expozicím rozhodně patří pavilon šelem a pavilon primátů, ve kterém můžete spatřit šimpanze učenlivé nebo orangutany sumatranské. Neméně zajímavé je i terárium nebo exotárium, velkou pozornost však upoutá výběh nosorožců. Nachází se zde i expozice druhohorních plazů s názvem DinoPark, jejíž součástí je i dětské paleontologické hřiště nebo zajímavé 3D kino. V ZOO můžete očekávat poměrně velké výběhy pro zvířata, pěkně upravený areál, kvalitní stravovací služby, čisté sociální zařízení a opravdu obrovské množství zvířat.