Čokoládovna Hauswirth + adventní trhy Vídeň

Adventní Vídeň - Bontour

Navštívíme světoznámou čokoládovnu Hauswirth (samozřejmě s možností ochutnávky) a podíváme se i do Vídně na místní proslulé vánoční trhy vonící punčem.

So 17. 11. 2018 (od 450 Kč) – OBSAZENO

Program

  • Odjezd v 7.30 ráno z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo).
  • Návrat do Brna okolo 20.00.

Cena

  • 480 Kč dospělí
  • 450 Kč děti a senioři

Cena zahrnuje: dopravu a průvodce

Čokoládovna Hauswirth

Čokoládovna v obci Kittsee nedaleko Bratislavy se proslavila svými výrobky nejen v Rakousku, ale i po celé Evropě, Americe a Austrálii. Rodinnou firmu založil v roce 1949 Franz Hauswirth jako cukrárnu ve Vídni. Postupně se výroba rozrůstala a majitel ji přesunul do své rodné obce Kittsee. Nejprve si prohlédneme výrobnu, poté budete moci většinu výrobků bezplatně ochutnat a nakonec i zakoupit za velmi výhodné ceny v podnikové prodejně.

Hauswirth - Bontour
Adventní Vídeň - Bontour

Adventní trhy Vídeň

Následuje přejezd do Vídně a prohlídka středu města s průvodcem. Od poloviny listopadu až do vánoc dochází k přeměně Vídně v kouzelné vánoční trhy. Vůně vánočního pečení a horký punč rozsvítí vánoční náladu. Na Vídeňském vánočním snu na náměstí Rathausplatz pozdraví návštěvníky u vchodu na náměstí metr vysoký oblouk se svíčkami. Tradiční vánoční trhy se zhruba 150 prodejními stánky nabízí vánoční dárky, ozdoby na vánoční stromečky, umělecké řemeslné výrobky, kulinářské dobroty, sladkosti a nápoje pro zahřátí. Stromy v Radničním parku a podél ulice Ringstraße zazáří slavnostním leskem. Návštěvníci si mohou zabruslit na kluzišti o velikosti 3000 m² a na četných stezkách vedoucích přes park. Dětský svět nabízí kolotoč, sobí potah a v parku překrásné světelné instalace, jejichž tématy jsou vánoční příběhy pro děti. A nejsou to jenom vánoční trhy u Radnice, ale i další Starovídeňský vánoční trh, umělecký trh, a další.

Termín

  • 17. 11. 2018 (sobota)
Čokoládovna Hauswirth + adventní trhy Vídeň
5 (100%) 1 vote