Český Krumlov a návštěva otáčivého divadla – představení Ztracený svět – NOVINKA

Český Krumlov - Bontour

Prohlédneme si historické město Český Krumlov s hradním komplexem a unikátním otáčivým hledištěm. Po prohlídce hlediště shlédneme zcela nové představení Ztracený svět.

Odjetý zájezd. Prohlédněte si aktuální zájezdy.

Český Krumlov a otáčivé hlediště

Prohlédneme si historický Český Krumlov, který je po Pražském hradě druhým největším hradním komplexem České republiky. Původně gotický hrad byl přestavěn zejména v období renesance za vlády Viléma z Rožmberka. Jednou z rarit Českého Krumlova jsou i hradní medvědi, kteří jsou chováni od dob Rožmberků v hradním příkopu mezi I. a II. nádvořím. Poté si společně prohlídneme unikátní otáčivé hlediště umístěné v zahradě českokrumlovského zámku. Jeho historie sahá do roku 1958.

Otáčivé hlediště - Bontour

Představení Ztracený svět

Kdesi v hlubinách amazonského pralesa se zastavil čas a vy ještě dnes můžete na vlastní oči spatřit obrovská, strašlivá zvířata z dob dávné prehistorie. Nevěříte? Toto je zpráva o úžasných dobrodružstvích, ve kterých se setkávají nejfantastičtější představy romanopisce s výsledky vědeckého bádání. Věk romantiky neminul. Chyťte si na Krumlově svého pterodaktyla! Dobrodružná podívaná pro všechny věkové i váhové kategorie.

Program

  • Odjezd v 5.00 ráno z Brankovic, v 6.00 ráno z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo).
  • Český Krumlov – prohlídka města s průvodcem.
  • Prohlídka otáčivého hlediště a v 16.00 návštěva představení Ztracený svět.

Termín

Cena

  • 650 Kč dospělí
  • 600 Kč děti a senioři

Cena zahrnuje dopravu a průvodce.

Cena vstupenky: 300 (250) Kč.

Český Krumlov a návštěva otáčivého divadla – představení Ztracený svět – NOVINKA
Ohodnoťte stránku.