Přeskočit na obsah

Reference

Woman

„Dobry den paní Pořisková,
chtěla bych vám poděkovat za úžasný zájezd do Moravských Toplic 7.–9. 5. 2026 s naprosto úžasnou průvodkýní Ing. Kamilou Koutnou, profesionální i lidský přístup. Vše vysvětlila, poradila. Vše bylo dle plánu. I pan řidič autobusu Milan byl perfektní. Moc děkujeme. Určitě využijem CK Bontur i příště.“
Renata Žemličková a Andrea Lotocká, 10. 5. 2026

Woman

„Dobrý den paní Pořísková,
děkuji za krásný zájezd do Tyrolských Alp. Program zájezdu byl plný zážitků, informací a perfektní dopravy. Nádherné počasí ještě umocnilo celý pobyt v této oblasti.“
Vymazalová, 27. 4. 2026

Woman

„Dobrý den vážená paní Pořísková,
ráda bych Vám poděkovala za krásný zájezd do Moravských Toplic. Byla jsem poprvé ve Slovinsku, moc se mi líbilo, stejně jako termály, milí lidé, báječný program (kombinace termálů a poznávání je moc fajn) a výborná paní průvodkyně.“
Jarmila Korczová, 8. 4. 2026

Woman

„Dobrý den,
přeji hezké Velikonoční pondělí. Včera jsme se vrátili ze Slovinska a byli jsme na 100 procent spokojeni, moc děkuji.

Veselá, 6. 4. 2026

Woman

„Dobrý den,
4. 4. jsem jela s Vaší cestovní kanceláří do Drážďan a chtěla jsem Vám napsat, že moc děkuji za výlet, který byl krásně zorganizovaný. Pani delegátka (myslím Jiřinka se jmenuje) byla skvělá, řidiči taky. Celý výlet byl krásný, takže jsem chtěla poděkovat za hezkou sobotu a vaši agenturu ráda doporučím dál. 

Veronika Šišovská, 5. 4. 2026

Woman

„Dobrý den,
v neděli byl s Vámi krásný výlet do termálů, moc jsme si to užili. Nádherné počasí a málo lidí, bylo to fantastické, průvodkyně skvělá i pan řidič, moc děkujeme
. 🙂
Renata Romerová, 10. 3. 2026

Woman

„Dobrý den,
nedávno jsme byli s Vaší CK na zájezdě v Pekle Čertovina a v sobotu v Dětenicích. Chtěli bychom poděkovat paní průvodkyni Ing. Koutné, která byla s námi na obou zájezdech. Je skvělá, během cesty upozorňuje na zajimavosti kolem a zbytečně nás celou cestu nezahrnuje informacemi. Je milá a ochotná vyjít vstříc. Jezdím celkem často na jednodenní zájezdy i s jinými CK, takže můžu srovnat průvodce, paní Koutná je nejlepší. S ní je zájezd komplet supr.

Eva Beránková, 9. 3. 2026

Woman

„Srdečně zdravím.
Včera jsme se vrátili z termálů v Moravských Toplicích ve Slovinsku. Byl to krásný zájezd , za krásného počasí jsme v sobotu viděli v Ptuji nádherný průvod složený z tisíce masek od malých dětí až po vážené nestory jednotlivých oblastí. Byl to nezapomenutelný zážitek, který se jen tak nevidí.
Pak jsme relaxovali a odpočívali v termálních lázních Moravské Toplice přímo v luxusním hotelu. Zájezd byl opět doprovázen naším známým a oblíbeným průvodcem Mgr. Kučou a spolehlivým řidičem Milanem. Za celou moji skupinu chci poděkovat a už se těšíme na další zájezd.
Zdena Kohoutková, 9. 2. 2026

Woman

„Dobrý den,
moc děkuji za skvělou organizaci a úžasného průvodce na sobotním zájezdu do Krakova. Pěkný den.“

Ing. Zuzana Svobodová, 8. 12. 2025

Woman

„Děkuji za pěkný zájezd, betlém byl velké pohlazení na duši. Pochvala paní průvodkyní a panu řidiči.“
Věra Stříbrná, 23. 11. 2025

Woman

„Tento zájezd neměl chybu. Píšu za celou moji skupinu a vyjadřuji velké poděkování za zorganizování krásného zájezdu po stopách Doktora z hor. Velké poděkování našemu oblíbenému průvodci Honzovi Kučovi, který nás celou cestu fundovaně provázel, pomáhal při překládání. Spolehlivě a bezpečně nás vozil pan řidič Milan. K tomu všemu nám přispělo krásné počasí, takže jsme si Tyroly bezvadně užili. Už se těšíme na další zájezdy.“
Zdena Kohoutková, 28. 10. 2025

„Dobrý den paní Pořísková,
včera jsme absolvovali zájezd na zámek Jemniště a Čapí hnízdo. Moc jsme si to užili, přijeli jsme plní zážitků a nových poznání. Mimořádný dík patří paní Koutné, za naprosto excelentní péči a skvělou organizaci. Přejeme Vám hodně spokojených klientů.“

Mikulčíkovi, 27. 8. 2025

Woman

„Vážená paní Pořísková,
chtěla bych Vám moc poděkovat za úžasný dnešní zájezd na zámek Jemniště, kde nás přivítal sám pan hrabě Jiří Sternberk. Zámek s překrásnou zahradou mě okouzlil. A pak nádherný resort Čapí hnízdo. Vyjadřuji i velké poděkování naší průvodkyni, paní ing. Koutné, za užitečné informace během cesty, i za velmi empatický přístup ke každému z nás. Děkuji, přeji Vám všem vše dobré. “

Jolana Šrubařová, 26. 8. 2025

Woman

„Dobrý den paní Pořísková,
chtěly bychom poděkovat za zájezd do Brandýsa nad Labem a Staré Boleslavi, kterého jsme se zúčastnily ve čtvrtek. Změna programu se nakonec ukázala jako velká výhoda, prohlídky kostelů s komentářem ve Staré Boleslavi byly velmi hodnotné. Paní průvodkyně Jiřina Vlčková byla naprosto skvělá, velmi dobře se o nás starala. S výletem jsme byly opravdu spokojené, děkujeme!“

Miroslava Kudýnová a Ivana Grebeňová, 23. 8. 2025

Woman

„Vážená paní Pořísková,
opět Vám musím poděkovat za výborný výlet. Lány i Svatý Jan pod Skalou byla výborná volba. Moc děkuji za krásný den!“

Jarmila Skotáková, 15. 8. 2025

Woman

„Dobrý den,
chtěla bych poděkovat napřed vám, že jsme měli perfektní místo v autobusu. Škoda že pršelo. Veliká pochvala oběma řidičům za cestu v dešti a paní průvodkyni Jiřině, že to s námi zvládla i přes nepřízeň počasí. Nic nebylo uspěchané vše v klidu a v pohodě.“

Věra Stříbrná, 3. 8. 2025

Woman

„Dobrý den,
včera jsme se vrátili ze zájezdu Dolní Slezsko velmi spokojeni. A to díky panu Kučovi, který je velmi dobrý znalec polské historie a také časově měl program dobře zorganizovaný. Vyřiďte mu naši velkou pochvalu. Těšíme se na další shledanou. Přeji pěkný den.“

Jitka Jakubková, 28. 7. 2025

Woman

„Dobrý den paní Pořísková,
děkuji za krásný zájezd na Dolní Slezko. Vratislav je nadherná, ale chtělo by to ještě 1 den navíc a navštívit více památek a zoo. Na jeden den je toho málo. Pan Kuča byl jako průvodce opět perfektní a pan řidič také. Skvělý program i na druhý den, časy prohlídek, doprava i počasí jsme si lepší nemohli přát. Pěkný den.“

Vymazalová, 28. 7. 2025

Woman

„Vážená paní Pořísková,
návštěva Dolního Slezska byla výborná. Pan Kuča je vynikající – vědomosti, souvislosti, řešení všech situací s klidem, nadhledem a přehledem. Pan řidič rovněž úžasný. Moc děkuji!“

Jarmila Skotáková, 28. 7. 2025

Woman

„Dobrý den paní Pořísková,
chtěla jsem Vám poděkovat za úžasný zájezd do Moravských Toplic. Mluvila jsem s několika účastníky a všichni byli nadšeni stejně jako já a moje kamarádka.
Paní průvodkyně i pan řidič byli jako vždy profíci. Moc děkuji, těším se na příští zájezd, hezký den.“

Lenka Mládková, 23. 4. 2025

Woman

„Vážená paní Pořísková,
včera jsme se vrátili s manželem a kamarády ze Slovinska. Co dodat? Vůbec nic, celý několika denní výlet byl pohodový, krásný, luxusně zorganizované i výlety. Jsme velice spokojení, dostatečně dlouhé přestávky při přesunech. Najednou jsem zjistila, že nejsem rozlámaná, unavená nebo otrávená. Jednám slovem PARÁDA!!! V každém případě si ráda zopakuji nějaký fajn pobyt a hlavně vy si hlídejte i tuto průvodkyni. Je to opravdu profík na svém místě. Budu sledovat nabídky a brzy se někam vydám.“

Večeřovi, 19. 4. 2025

Woman

„Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat za páteční zájezd Vídně. Pan řidič jel bezpečně a paní Eva nás provedla městem s dávnou historií perfektně a zajímavě. Paní Eva byla ochotná s čímkoliv pomoci. Děkujeme a sledujeme vaše další nabídky.“

Helena Rudzká, 14. 2. 2025

Woman

„Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za velmi vydařený zájezd Advent ve dvou městech s perfektní průvodkyní, dochvilnými účastníky a skvělým počasím. Parádní zážitek pro mě i děti.“
Eva Kallabová, 10. 1. 2025

Woman

„Přeji krásný den, byla jsem účastnicí zájezdu do Vídně 2. 11. s kamarádkou a musím Vám říct absolutní bomba a hlavně chválím průvodkyni paní Ing. Vlčkovou, která je neskutečná a jak se nám věnovala, to jseme nikde takovou obětavost a trpělivost nezažily. Velká chvála a velké poděkování.
Jelínková, 5. 11. 2024

Woman

„Vážená paní Pořísková,
děkujeme velmi za vámi pořádaný zajezd a paní Ing. Vlčkové za úžasný zážitek při návštěvě Vídně a hlavně na výstavě M. Chagalla v Albertíně. Těšíme se na další cesty s vaší kanceláří a srdečně zdravíme.

F. Čapková, M. Krejčířová, 4. 11. 2024

Woman

„Milá paní Pořísková,
Rakousko je moje veliká láska a už kdysi dávno jsem s Vaší cestovní kanceláří byla 2× ve vánoční Vídni. Jednou s kamarádkou, podruhé se sestrou. Až mě mrzí, že to nebylo a není častěji. Počasí nám včera nakonec opravdu přálo, bylo nádherně, takže jsme se našeho výletu na Alpská jezera už opravdu nemohly dočkat. Poděkování patří úžasné paní průvodkyni, byla moc milá a opravdu vynikající. Chci tímto poděkovat i oběma pánům řidičům, za jejich naprostou profesionalitu a bezproblémovou, pohodovou, a hlavně i bezpečnou jízdu tam i zpět. Je super, že byli dva, aby se mohli prostřídat, odpočinout si, pospat si. Děkujeme. Byla to nádherná sobota. Věřím, že s Vámi zase brzo někam vyrazíme.

Lenka Šedá, 22. 9. 2024

Woman

„Dobrý den,
byli jsme s vaší cestovní kanceláří poprvé, a to na plavbě po Dunaji údolím Wachau. Byli jsme velmi spokojení a i nadále chceme využívat vaše nabídky.

Dana Neveselá, 15. 9. 2024

„Dobrý večer,
děkuji za nádherný výlet. Obrovský, nezapomenutelný zážitek z prohlídky JE Dukovany, návštěva moc pěkného zámku v Náměšti, možnost podívat se na pivovar Dalešice. Hospůdka s velmi chutným obědem. Průvodkyne plná vědomostí, vynikajíci řidič. Nad rámec progranu nás v Námešti zavezli na prohlídku mostu se sochami. Super, fůra zážitků.“
Sedlmaier, 9. 9. 2024

Woman

„Dobrý den,
chtěla bych Vám moc poděkovat za včerejší velmi povedený výlet lodí s úžasným panem průvodcem a milým panem řidičem. Vše klaplo, i to vražedné počasí jsme nádherně přežili! 🙂 Děkuji nejen za sebe, ale i za spokojené spolucestovatele! Ať se Vám daří!

Magda Šulová, 31. 8. 2024

Woman

„Dobrý den,
dne 28. 8. 2024 jsem jela na zájezd Neziderské jezero + čokoládovna. Zájezd byl pěkný, líbil se mi a chválím průvodkyni paní Alenu Pavézkovou a samozřejmě i řidiče, kteří se opravdu starali o naše pohodlí, abychom si zájezd užili. Paní Pavézková ochotně odpovídala na všechny dotazy cestujících, všem pomáhala s překlady, prostě super paní na svém místě. Opravdu hezký výlet navzdory horku, které bylo. Ještě jednou děkuji a těším se na nějaký další zajímavý výlet.

Irena Gvizdová, 30. 8. 2024

Woman

„Vážená paní Pořísková,
chtěla bych Vám poděkovat za včerejší výlet na Neziderské jezero. Byla jsem velmi spokojená. K tomu nemalou mírou přispěla paní Pavézková se svými encyklopedickými vědomostmi, velmi laskavým a vlídným přístupem k velmi heterogenní velké skupině výletníků.

Jarmila Skotáková, 29. 8. 2024

„Zdravím Vás paní Pořísková,
chci Vám mnohokrát poděkovat za včerejší výlet na Dlouhé Stráně. Jsem velmi spokojen. Perfektní organizace, dokonalé načasování. Průvodce velmi ochotný, znalý, vyprávěl i o historii míst, kterými jsme projížděli. Prostě super.

Jan Nekuža, 23. 8. 2024

Woman

„Dobrý den,
děkuji za krásný zájezd do Slezského vojvodství. Pěkný den.

Vymazalová, 20. 8. 2024

Woman

„Dobré ráno, paní Pořísková,
srdečně Vás zdravím. Ráda bych za celý autobus poděkovala za krásně připravený zájezd na východní Slovensko. Velkou měrou k tomu přispěl i průvodce Mgr. Honza Kuča, svým podrobným a fundovaným výkladem. Tentokrát se sešli pohodoví lidé (nějaká vyjímka se našla, ale ta nám nevadila), lidé se dobře bavili, byli dochvilní. Provázelo nás krásné počasí i když horké, ale to by nebylo léto, dalo se to vydržet. Velké poděkování patří řidiči autobusu Pavlovi Šelongovi, který byl skutečně velmi ochotný, usměvavý a autobus měl perfektně uklizený a pečlivě se o nás staral, co se týče kávy a vychlazených nápojů. Spolehlivě nás vozil a bylo na něho spolehnutí ve všem. Všichni jsme byli moc spokojeni a už se těšíme na další zájezdy.

Zdena Kohoutková, 5. 8. 2024

„Dobrý den!
Letos jsme absolvovali 3 zájezdy s Vaší cestovkou. Byli jsme spokojeni jak s organizací, tak i s průvodci. Paní Vlčková, Koutná a pan Kuča byli výborní. Vzpomínáme i na devadesátky, kdy jsme byli v Itálii s paní Anikou Dvořákovou.“
rodina Klubkova, 29. 7. 2024

Woman

„Právě se vracíme z Wachau, moc děkujeme za skvělý vylet. Super průvodce pan Tesch.“
Janáčová, 24. 7. 2024

Woman

„Dobrý den,
opět velké poděkování za zájezd do Bibione. Poděkování průvodkyni i pánům řidičům. Vše na jedničku.“
Věra Komárková, 8. 7. 2024

Woman

„Dobrý den paní Pořísková,
chtěla bych za moji skupinu z Letonic poděkovat za krásný výlet do Rakouska – Alpská jezera. Ráno nás počasí trochu potrápilo, ale potom tam bylo krásně teplo a my jsme se kochali krásami Alp a jezer. Průvodkyně Jiřinka byla bezvadná, vše bylo perfektně zajištěno a výklad profesionální. Poděkování patří i řidičům autobusu. Všichni jsme byli velice spokojeni.“
Zdena Kohoutková, 23. 6. 2024

„Paní Pořísková,
děkujeme Vám za včerejší zážitek, který jsme díky kvalitnímu programu, milé a pozorné paní průvodkyni a samozřejmě počasí a štěstí, že se nakonec místa pro nás uvolnila, včera společně s ostatními účastníky zájezdu zažili. Přeji Vám, ať se Vám daří a snad někdy opět na viděnou.“
Vratislav Tomeček, 17. 6. 2024

Zdravíme Vás paní Pořísková,
zájezd na noční koncert vídeňských filharmoniků se moc vydařil, bylo to super, koncert, prostředí, pohádka! Paní průvodkyně  perfektní, její komentář během cesty profi, vše měla krásně připravené. Pan řidič skvělý výkon, v noci jsme byli v 0.55 u nádraží, tak jsme stihli rozjezd v 1.00. Ještě jednou moc děkujeme a budeme se těšit na další výlet s Vámi.“
Karel Ošmera, 11. 6. 2024

Woman

Paní vedoucí Pořísková,
moc Vám děkuji za perfektní zájezd do Holandska. Po všech stránkách skvěle naplánované organizačně, včetně průvodkyně paní Zdenky super.“
Doleželová, 30. 4. 2024

Woman

Dobrý den,
chci poděkovat za krásný zájezd 27. 4. do Dráždan. Krásný zážitek, paní Jiřinka Vlčková úžasná. Těšime se v sobotu na třídenní zájezd do Zakopaného. Moc děkujeme.“
Komárková, 28. 4. 2024

Woman

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou moc poděkovat za zájezd, který jsme absolvovali v sobotu 6. 4. do Lán a Zbirohu. Perfektní organizace, vstřícnost, ochota a krásné zážitky. Ještě velký dík patří panu řidiči, prostě člověk na pravém místě. Mockrát děkujeme a příště jedeme opět. :-)“
Kryštofová a Cuplová, 9. 4. 2024

Woman

Chtěla jsem touto cestou pochválit jak pana řidiče, tak paní průvodkyni, na zájezdu Velikonoční Vídeň. Paní průvodkyně byla úžasná, naplno se nám věnovala, byli jsme již tolikrát ve Vídni, ale ona nám zase řekla něco nového a zajímavého k tomuto městu. Byli jsme s Vámi na zájezdu poprvé a určitě si zase nějaký zájezd vybereme. Mějte se hezky a přeji, abyste měli hodně spokojených klientů jako jsme byli my.“
Josef a Iveta Běhalovi, 2. 4. 2024

Woman

Paní Pořísková,
děkuji Vám za krásný páteční výlet do Prahy a Národního divadla.“
Lenka Mládková, 2. 4. 2024

Dobrý večer,
děkuji za nádherný výlet do Prahy. Pan průvodce Kuča byl fantastický, velmi se nám věnoval, ukázal nám zajímavá místa a poutavě vyprávěl, hodně zajímavého jsem se dozvěděl. Moc se mi líbila také návštěva Národního divadla. Opět super výlet se spoustou zážitků.“
Sedlmaier, 30. 3. 2024

Woman

„Dobrý den paní Pořísková,
hezké prožití velikonočních svátků! Včerejší zájezd Čokoládovna + Eisenstadt + Seegrotte byl bezva! Kdyby se uvolnila 4 místa na toho 20. 4., tak určitě bereme!“

Erika Hanáková, 29. 3. 2024

Woman

„Dobrý den,
chci Vám poděkovat, i za mou kamarádku, za včerejší zájezd Čokoládovna Hauswirth a podzemní jezero. Vše bylo podle našich představ, na vše čas akorát, pan průvodce i řidič také v pohodě. Den naplněný krásnými zážitky.“

Eva Beránková, Dagmar Cahová, 29. 3. 2024

Dobrý den,
dovolte nám poděkovat touto cestou paní Ing. Jiřině Vlčkové za starostlivost při včerejším zájezdu do Vídně.“
Miroslav Ježek, 3. 3. 2024

Woman

„Dobrý den paní Pořísková,
zájezd do Prahy do Národního divadla byl nádherný, veliká spokojenost se vším.“

Novosadová, 17. 2. 2024

Woman

„Dobrý den,
chtěla bych Vám tímto moc poděkovat za krásný zážitek při cestě tam i zpět do lázní Mošoň 13. 1. 2024, pan řidič i obě paní průvodkyně byly prostě úžasní. Skvělá organizace, plno informací a hlavně ochota a lidskost. Po tomto zážitku jsme určitě nejeli naposledy.“

J. Krejčiříková, 14. 1. 2024

Woman

„Dobrý den, paní Pořísková,
včera jsem se zúčastnila zájezdu do Prahy na muzikál Biograf láska. Moc se mi to líbilo. Jen bych chtěla opět pochválit paní průvodkyni, která je studnicí vědomostí a informace, které nám dává, snad nejsou ani na internetu.“

Marková, 20. 11. 2023

Woman

Dobrý den, paní Pořísková,
děkuji za bezva zorganizovaný zájezd do Prahy. Paní Vlčková byla skvělá průvodkyně (úžasné znalosti), patří jí velké poděkování a nesmím zapomenout ani na výborného a spolehlivého pana řidiče, tomu taky patří velké poděkování. Ještě jednou děkuji a přeji Vám hodně spokojených zákazníků.“

M. Juříčková, 30. 10. 2023

Dobrý večer,
dnes jsem se zúčastnil zájezdu do Schonbrunnu a čokoládovny a musím konstatovat, že se zájezd vydařil a to i přispěním průvodkyně paní Dvořákové, která podávala informace po celou dobu cesty. Prosím vyjádřit poděkování paní Dvořákové, ona si to plně zaslouží. Děkuji a zdravím.“
Miroslav Ježek, 28. 10. 2023

Woman

„Dobrý den,
zájezd do zámku v Lánech, Lanské obory i zámku v Mníšku byl nádherný. Kamarádka i já máme krásné zážitky. Organizace byla skvělá. Přeji pěkný den.

Vymazalová, 24. 9. 2023

Woman

„Vrátila jsem se ze zájezdu Alpská jezera 16. 9. a hodnotím jej jako jeden ze skvělých a povedených zájezdů. Vynikající průvodkyně ing. Vlčková. Pohodový zájezd, páni řidiči jeli bezpečně, bez jakýchkoli problémů nás dovezli až na místa. No prostě samé superlativy. Jěště jednou velké díky za výbornou organizaci a úžasnou posádku CK. Děkuji a těším se na další spolupráci.“
Jana Vlčková, 18. 9. 2023

Woman

„Vážená paní Pořísková,
v sobotu 9. září jsem se se synem zúčastnila Vašeho zájezdu k alpským jezerům a byl to úžasný výlet. Slunečné počasí a vědomosti pana průvodce umocnily přírodní krásy alpské krajiny a celý zážitek.
Děkuji a těším se na další akce.“
Věra Komárková, 12. 9. 2023

Woman

„Dobrý den, zůčastnila jsem se dvou zájezdů, první Lány a druhý třídenní termály v Polsku. Chci vám poděkovat za perfektně připravené zájezdy. Moc se těším na další zážitky.“
Věra Komárková, 24. 8. 2023

Woman

Paní Pořísková,
chtěla jsem Vám poděkovat za 2 krásné dny s Vaší CK, v pátek a v sobotu. Jako vždy jsme si to s kamarádkou užily. Těšíme se na další výlet. Mějte se hezky a pěkný den.
Lenka Mládková, 12. 8. 2023

Woman

Dobrý den,
Děkuji za krásný zajezd do Topolčianek a perfektní organizaci. Pěkný den.
Vymazalová, 5. 8. 2023

„Dobrý večer,
celkem nás bylo na zájezdu Alpská jezera čtyři z mé rodiny a kolega s přítelkyní z práce. Pro všechny byl největší zážitek plavba lodí a nádherný výhled na Hallstatt.
František Putna, 25. 7. 2023

Woman

Dobrý den paní Pořísková,
moc děkujeme za včerejší uskutečněný výlet, byla to paráda, i když jsme nakonec absolvovali jiný okruh na zámku než jsme původně chtěli. Poděkování i paní průvodkyni a panu řidiči. No a jinak Práter, to je zážitek, můžete zařazovat do programu i častěji. 🙂 Přeji pěkné dny a zdravím.“
E. Hanáková, 24. 7. 2023

Woman

„Dobrý den. Včera jsme se vrátili ze zájezdu do Slovinska a ráda bych touto cestou poděkovala za skvěle zorganizovaný program, paní Vlčkové za obětavost a snahu vyhovět i individuálním požadavkům nad rámec programu (například možnost se vykoupat). Neměla to jednoduché. „Ukočírovat“ nesourodou skupinu věkově i fyzicky odlišných lidí si zaslouží pochvalu. Také bych chtěla poděkovat za vyhovění mé prosbě o usazení v přední části autobusu, což mi umožnilo v klidu a pohodě absolvovat celou cestu. I pan řidič byl pohodář, se kterým jsme se i zasmáli. Bonusem navíc bylo opravdu nádherné počasí. Byla bych moc ráda, kdybych dostávala nabídky dalších zájezdů, abychom měli možnost se třeba některého zase zúčastnit. Děkuji.
Zuzana Válková, 12. 6. 2023

Woman

„Dobrý večer. Chtěla bych poděkovat za nádherný pětidenní zájezd do Slovinska. Bohatý program, hodně jsme toho viděli a bude na co vzpomínat. Také jsme měli skvělého průvodce a šikovného řidiče. Počasí nám vyšlo. Těšíme se na další zájezdy. Caltová, Ševčíková, Malínková a Valihrachová.
Anna Caltová, 6. 6. 2023

Woman

„Vážená paní Pořísková, za letoňskou skupinu a troufnu si říct za všechny ostatní v autobuse, Vám musím poděkovat za krásný zájezd do Slovinska. Provázelo nás krásné počasí a poznali jsme krásný kout světa. Díky mgr. Kučovi, který nás fundovaně provázel, zařídil vždy všechno potřebné, aby nenastal žádný problém a patří mu velké poděkování !!!! Přeji krásný den a zůstávám s pozdravem.
Zdena Kohoutková, 5. 6. 2023

Woman

„Dobrý večer, absolvovali jsme minulý týden zájezd do Slovinska s řidičem panem Romanem a průvodcem Janem K., kteří byli velmi vstřícní, ochotní a vše řešili vždy s úsměvem. Chceme Vám poděkovat za perfektní přípravu celého pobytu . Moc si vážíme Vaší nelehké práce, Těšíme se s Vámi na další cesty – např. Polsko – termály, ale v podzimních měsících, kde by určitě jelo dost lidí, jak jsme slyšeli v autobuse. Ještě jednou veliké díky!!!“
Přibilíkovi, 3. 6. 2023

Woman

„Včera jsme se vrátili z 5 denního zájezdu do Slovinska. Úžasné, vřele doporučuji.“
Miloslava Svobodová, 1. 6. 2023

Woman

„Dobrý den, paní Pořísková, výlet  na Veselý kopec byl parádní a hlavně skvělý průvodce pan Mgr. Kuča. Provedl  nás Vysočinou a v daném čase, tak jak jsme projížděli, stihl zmínit spoustu zajímavých věcí nejen k masopustu. :-D Tak zase někdy . Díky moc a zdravím.“
Jeřábková, 6. 2. 2023

Woman

„Dobrý večer, paní Pořísková. Všem se zájezd líbil, a také musím pochválit perfektní výklad. Věřím, že se ještě někdy uskuteční vícedenní poznávací zájezd po naší zemi nebo Slovensku. Jsme všichni moc rádi, že máme takovou CK, která se umí o lidi postarat. Ještě jednou děkuji za nás „Letoňáky“ a těším se na další zájezdy, které pořádáte.
Zdena Kohoutková, 15. 6. 2022

Woman

„Dobrý den paní Pořísková, děkujeme za krásný zájezd údolím Wachau, bylo to úžasné, nádhera, výborná průvodkyně, byly jsme moc spokojeni a máme pěkné zážitky.
Miluše Mátlová, 19. 5. 2022

Woman

„Díky moc za včerejší vydařený výlet do Vídně, bylo to bezva a i trhy byly, jak je známe z doby před covidem..;-)
Erika Hanáková, 16. 4. 2022

Woman

„Dobrý den, paní Pořísková, chtěla bych Vám jménem celé rodiny poděkovat za krásný zájezd, který předčil naše očekávání. Obzvlášť bych chtěla ocenit vysoce profesionální přístup paní průvodkyně.“
Monika Marvanová, 3. 11. 2021

Woman

„Dobrý den, chci velmi pozitivně hodnotit výlet do Rakouska, včetně paní průvodkyně. Byli jsme moc spokojeni a rádi bychom se přihlásili na vánoční trhy na Kuksu. Děkuji a pěkný den.“
Zemánková, 1. 11. 2021

„V pátek 29.11. jednodenní zájezd – Primark + Vídeň vánoční trhy. Chci tímto poděkovat paní delegátce Květušce, která je úžasná dáma s hloubkovou studnicí znalostí o historii Vídně, kterou zbožňuji. Chci tímto moc poděkovat za úžasný páteční zážitek. Děkuji moc, nádherná a krásná Vídeň.“
Božena Matonoha, 1. 12. 2019

Pavla2

„S touto CK jsem byla již na několika jednodenních zájezdech a vždy vše proběhlo naprosto v pořádku. Ceny zájezdů jsou mezi konkurencí jedny z nejlevnějších. Určitě se budeme těšit na další vydařené výlety. 🙂 CK doporučuji.“
Pavla Horynová, 18. 10. 2018

„Musím moc poděkovat za skvělý výlet k moři, jela jsem s 2,5 letou dcerou dost jsem se té cesty bála, ale řidiči naprosto perfektní, milý, ochotný vtipní perfektně zorganizované, a paní majitelka taky velice milá hrozně ochotná vše super vysvětí, cesta proběhla naprosto parádně, aji se často zastavovalo, hodně jsem se bála klimatizace aby v noci nebylazimaa dcera mi nenachladla a i tahle obava byla zbytečné, protože od nikud nic nefoukalo a chladilo to strašně příjemně nebyal ani zima ani vedro:) tohle byl náš první výlet s Vámi a rozhodně nebyl poslední, takže Vám moc děujeme za super zážitek a ať přemýšlím jak přemýšlím nenašla jsem jediný nedostatek nebo jediné mínus vše naprosto dokonalé, velké díky:)“
Denisa Netíková, 29. 7. 2018

„S Bontourem jsem byla asi 4 x. Zájezd byl dobrý.“
Jana Nováková, 7. 5. 2018

„Zájezd dne 1.5. se nám moc líbil, krásné počasí, navštívené zámky a místa velmi zajímavá, tématicky i žánrově různorodá.“
Anna Krátká, 6. 5. 2018