Kouzlo adventu na zámku Hof a v Eisenstadtu

Bontour - Eisenstadt - advent

Navštívíme okouzlující adventní trh na císařském zámku Hof, klenotu barokní architektury. A ochutnáme regionální speciality v malebném městečku Eisenstadt na místních předvánočních trzích.

Ne 17. 12. 2017 (od 480 Kč)

Objednat si

Zámek Hof

Barokní hospodářský dvůr Meierhof císařského zámku Hof se v těchto dnech promění v okouzlující vánoční trh – výrobky uměleckých řemesel, živé jesličky. Je tu i dílna, kde si děti mohou vyrobit vánoční dárky, nebo zoologická zahrada. Typickou předvánoční atmosféru dotváří všudypřítomná vůně pečených kaštanů, vánočního cukroví, svařeného vína a punče.

Eisenstadt

Advent v spolkové zemi Burgenlandu (Hradsku) se vyznačuje venkovskou idyličností. Charakteristickými rysy adventní doby v Burgenlandu jsou ukázky panonských uměleckých řemesel, regionální speciality, víno a kultura. Eisenstadt je hlavním městem této krásné spolkové země a barokní městečko, ve kterém působil skladatel Joseph Haydn. Za vidění stojí určitě Spitalskirche s původními varhanami, barokní zámek Esterházyschloss, Kalvárie, Staré město nebo židovský hřbitov.

Program

Odjezd  v 7.30 hod. z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo).
Návrat do Brna okolo 20.30 hod.

Termín:

17. 12. 2017 (neděle)

Cena:

550 Kč dospělí
480 Kč děti do 15 let a senioři nad 60 let

Cena zahrnuje dopravu a průvodce.