Advent ve dvou městech – Bratislava a Vídeň

Bontour - Advent ve Vídni

Nechejte se unést vůní cukroví a horkého punče. Na adventních trzích v historické Vídni a v Bratislavě se dostanete do pravé vánoční nálady.

Ne 10. 12. 2017 (od 450 Kč)

 

Objednat si

Bratislava

Prohlédneme si vánočně vyzdobené město našich východních sousedů, které má co nabídnout. Městské centrum je charakterizováno mnohými paláci v barokním stylu. 

 Adventní trhy se konají Hlavním, Františkánském a Hviezdoslavově náměstí. Ochutnat můžete místní speciality jakou jsou lokše či cikánská pečeně nebo nakoupit tradiční výrobky. Trhy jsou doplněny zajímavým kulturním programem. 

Vídeň

V adventní době se Vídeň představuje návštěvníkům na mnoha vánočních trzích ze své nejromantičtější stránky. Už více než dvacet let patří vánoční trh před vídeňskou radnicí k nejatraktivnějším událostem vídeňské turistické sezony.

Tradiční vídeňské adventní trhy se konají na několika místech, doporučujeme Rathausplatz, Am Hof, Freyung, Maria Theresia Platz nebo Spitelberg. 

 

Program

Odjezd v 8.30 z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo).
Prohlídka Bratislavy s návštěvou adventních trhů, v cca 13.00 přejezd do Vídně (prohlídka města a návštěva adventních trhů).
Návrat do Brna okolo 21.00.

Termín:

10. 12. 2017 (neděle)

Cena:

490 Kč dospělí
450 Kč děti a senioři

Cena zahrnuje: dopravu a průvodce.