Advent ve dvou městech – Bratislava a Vídeň

Bontour - Advent ve Vídni

Nechejte se unést vůní cukroví a horkého punče. Na adventních trzích v historické Vídni a v Bratislavě se dostanete do pravé vánoční nálady.

Odjetý zájezd. Prohlédněte si aktuální zájezdy.

Adventní Bratislava

Prohlédneme si vánočně vyzdobené město našich východních sousedů, které má v tomto krásném čase rozhodně co nabídnout. Městské centrum se pyšní mnoha paláci v barokním stylu a dalšími zajímavými místy.
Adventní trhy se konají Hlavním, Františkánském a Hviezdoslavově náměstí. Ochutnat můžete místní speciality jakou jsou lokše či cikánská pečeně nebo nakoupit tradiční výrobky. Trhy jsou doplněny zajímavým kulturním programem.

Bontour - Adventní Bratislava
Adventní Vídeň - Bontour

Předvánoční Vídeň

V adventní době se Vídeň představuje návštěvníkům na mnoha vánočních trzích ze své nejromantičtější stránky. Už více než dvacet let patří vánoční trh před vídeňskou radnicí k nejatraktivnějším událostem vídeňské turistické sezony.
Tradiční vídeňské adventní trhy se konají na několika místech, doporučujeme Rathausplatz, Am Hof, Freyung, Maria Theresia Platz nebo Spitelberg.

Program

Odjezd v 8.30 ráno z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo).
Prohlídka Bratislavy s návštěvou adventních trhů, v cca 13.00 přejezd do Vídně (prohlídka města a návštěva adventních trhů).
Návrat do Brna okolo 21.00.

Termín

10. 12. 2017 (neděle)

Cena

490 Kč dospělí
450 Kč děti a senioři

Cena zahrnuje: dopravu a průvodce.