Vídeň

O Vídni se říká, že je ze všech rakouských měst nejrakouštější. I za jediný den si Vás dokáže podmanit krásou historických památek a přátelskou atmosférou. Nakupování v Primarku, nádherný zámek Schönbrunn s místní prosulou zoologickou zahradou, výstavy umění, jedinečná předvánoční atmosféra – to vše můžete zažít na našich oblíbených jednodenních zájezdech do Vídně.

Vídeň - muzea zdarma - Bontour

Vídeň – muzea zdarma

Navštivte s námi několik vybraných úchvatných vídeňských muzeí. Vstup do muzeí je v tento den díky rakouskému státnímu svátku zdarma nebo se slevou.
Čt 26. 10. 2017 (od 360 Kč)
Podrobné informace a objednání
G3 Vídeň - Bontour

Primark – do Vídně za nákupy

Nejen Londýn je vyhlášeným rájem nakupování. I ve Vídni narazíte na poklady, jako třeba Primark. Kdo nechce nakupovat, může se kochat krásami města. 
So 28. 10. 2017 (od 360 Kč)
Podrobné informace a objednání
Mořské akvárium - Bontour

Vídeň – návštěva mořského akvária

Úžasný mořský svět s více než 2500 živočichy všech kontinentů – ryby, krokodýli, tropický skleník, jedinečná fauna i flóra. Prohlídka trvá 2 hodiny.
Pá 17. 11. 2017 (od 360 Kč)
Podrobné informace a objednání
Adventní Vídeň - Bontour

Adventní Vídeň

Na pohádkových trzích ve Vídni, které se konají na mnoha místech, na vás dýchne pravá předvánoční nálada plná vůně cukroví a horkého punče.
Pá 17. 11. 2017 (od 360 Kč)
Podrobné informace a objednání
Pieter Brueghel - Bontour

Vídeň – výstava Raphael a Pieter Bruegel v Albertině

Unikátní výstava dvou umělců - budete obdivovat rozsáhlou výstavu Raphaelových prací na papíře i sbírku děl Pietera Bruegela, která nemá ve světě obdoby.
So 2. 12. 2017 (od 360 Kč)
Podrobné informace a objednání
Adventní Schonbrunn - Bontour

Adventní Vídeň se Schönbrunnem

Na adventních trzích u nádherného barokního zámku Schönbrunn a dalších pohádkových trzích ve Vídni, které navštívíme, na vás dýchne ta pravá předvánoční nálada.
So 2. 12. 2017 (od 380 Kč)
Podrobné informace a objednání
Čertovská veselice v Badenu - Bontour

Adventní Vídeň a Čertovská veselice v Badenu

Adventní Vídeň nabízí tu pravou pohádkovou atmosféru. Čertovská veselice v Badenu je dlouholetá rakouská tradice s vyřezávanými maskami předávanými z otce na syna.
Ne 3. 12. 2017 (od 410 Kč)
Podrobné informace a objednání
Vídeň - návštěva Domu hudby

Vídeň – návštěva Domu hudby

Interaktivní muzeum zvuku, jehož součástí je i muzeum vídeňských filharmoniků, je místem, které učaruje nejen vašim uším, ale i očím.
Pá 8. 12. 2017 (od 360 Kč) + adventní trhy
Podrobné informace a objednání