Hrady a zámky Rakouska

Skvostná habsburská sídla, klenoty barokní architektury, přepychové historické paláce – to jsou lákadla, která leží jen kousek od našich hranic. Zavítejte s námi k našim jižním rakouských sousedům poznat kousek historie, který je nerozlučně a navždy spjat i s naším zemí.

Hrad Heidenreichstein - Bontour

Hrad Heidenreichstein, Svět ametystu v Maissau a Zwettl

Navštívíme Heidenreichstein, který je gigantem mezi vodními hrady, dále fascinující Svět ametystu v Maissau a nakonec zavítáme do malebného historického městečka Zwettl.
Ne 29. 4. 2018 (od 400 Kč)
Podrobné informace a objednání
Zámek Eckartsau - Bontour

Zámky Dolního Rakouska

Fascinující putování po zámcích Dolního Rakouska nacházejících se v jedné z posledních nezastavěných lužních krajin ve střední Evropě.
Út 1. 5. 2018 (od 450 Kč) - státní svátek
Podrobné informace a objednání
Bontour - zámek Schönbrunn

Vídeň a zámek Schönbrunn se ZOO

Navštívíme nádherný zámek Schönbrunn, bývalou císařskou rezidenci královny, a místní proslulou zoologickou zahradu. Poté si prohlédneme krásné historické centrum Vídně, města valčíků.
So 5. 5. 2018 (od 360 Kč)
Podrobné informace a objednání
Noční koncert Vídeň - Bontour

Noční koncert Vídeňských filharmoniků a Schönbrunn

Vídeňští filharmonici vás zvou na nezapomenutelný hudební zážitek do parku u zámku Schönbrunn. Vstup je zdarma. Bude možnost prohlídky zámku a zahrad.
Čt 31. 5. 2018 (od 390 Kč)
Podrobné informace a objednání
Zahrady Kittenberger - Bontour

Zahrady zážitků Kittenberger a zámek Artstetten

Navštivte s námi fascinující zahradní projekt Kittenberger, který vás ohromí svou rozlehlostí a bohatostí. Podíváme se i do nádherného zámku Artstetten.
Ne 10. 6. 2018 (od 500 Kč)
Podrobné informace a objednání